Ankara Ismarlama Damat Ayakkabısı

Ankara Ismarlama Damat Ayakkabısı

Çiftler düğün günlerinde giyimlerine büyük özen gösterirler. Seçilecek olan kıyafetlerin en büyük tamamlayıcısı da ayakkabılardır. Gelinlerin giyecekleri gelinlik ve ayakkabılara uygun olarak damatlarında seçimleri düğün günü çiftin uyumlu olmasını sağlayacaktır.

Damatlar için ayakkabı konusunda seçilebilecek birçok model bulunmaktadır. Damat ayakkabısı modelleri arasında mokasen ayakkabı, kösele, kanvas ve desenli deri ayakkabılar başta olmak üzere birçok model bulunmaktadır. Seçtiğiniz damatlığın rengine göre damat ayakkabıları seçimi damatlıkla olan uyumunuzu da perçinleyecektir.

Damat Ayakkabısı Seçerken Bunlara Dikkat Edin

Çift olarak tüm gün ayakta duracağınızdan dolayı seçtiğiniz ayakkabıların şıklığı kadar rahatlığı da büyük önem taşır. Ayağınıza tam oturmayan veya küçük gelen ayakkabılar sizleri bu özel günde zor durumda bırakabilir. Seçtiğiniz damatlığa göre bir ayakkabı bulamıyor ya da kafanızdaki farklı bir tasarım olan bir ayakkabı varsa bu durumda ısmarlama damat ayakkabısı siparişi vermeniz gerekmektedir.

ÖZEL SİPARİŞ YAPIYORUZ!

İstediğiniz renkte, desende ve kalıpta her türlü siparişinizi değerlendirerek kaliteli malzemeler ile sizlere sipariş üzerine damat ayakkabısı tasarlıyoruz. Damatlığınızın altına giyeceğiniz en uygun ayakkabıyı dizayn ettirebilirsiniz. Damat adayları seçtikleri damatlıklar ve ayakkabılarıyla birlikte şıklığa kavuşurlar.

Damatlıkta yapılacak tercihe göre, smokin tarzda olan damatlıklarla rugan ayakkabılar, klasik damatlıklar içinde deri desenli damat ayakkabıları ön plandadır. Damat ayakkabısı seçimlerinde ayakkabı bağcıkları ayrıca dikkat edilmesi gereken özelliklerden birisidir. Bağcıksız ayakkabılar tercih edilmeli, eğer bağcıkları varsa ince ve kaygan olması, ayakkabılarınızı kaba göstermemesi için önemli bir detaydır.

Sipariş vermek için aşağıdaki WhatsApp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • Hüseyin
    1 yıl önce

    İlk fotoğraftaki modelin fiyatı nedir acaba

    Cevapla