Beyaz Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Beyaz Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Dünya üzerinden birçok kadın, hayatınızda giyeceğiniz en önem verdiğiniz, en özel elbise nedir sorusu ile karşılaştığında, gelinlik cevabı verecektir. Hayatın belki de en unutulmaz gününde giyilecek elbisenin özel olmasının istenmesi gayet doğaldır. Bunun farkında olan moda dünyası, her gün yeni bir gelinlik modeli üretmekte ve gelin adaylarına sunmaktadır. Gelin adayları gelinlik tercihleri için günümüzde birçok farklı seçeneğe sahiptir. Eskiden gelinlik deyince akla gelen modeller daha sabitken artık yüzlerce belki binlerce gelinlik modeli göze çarpmakta. Gelinliklerin en önemli tamamlayıcısı olarak da birçok farklı gelin ayakkabısı modelleri ile karşılaşmaktayız.

Geline göre ayakkabı

Gelinliklerinin tamamlayıcısının gelin ayakkabısı olduğunu bilen gelinler, ayakkabılarının da en az gelinlikleri kadar özel olmasını istemekte. Tasarımcılar, gelinlerin isteklerine göre birbirinden farklı renklerde,  farklı tarzlarda birçok gelin ayakkabısı modelleri sunmakta.  Bu ayakkabılar tamamen gelinlerin isteğine göre, tamamen el yapımı olarak üretilmekte.

Değişen tarzların yanında klasik de önemini koruyor

Moda dünyasında trendler her gün değişirken bu değişimin gelinlik dünyasına uğramamasını beklemek mantıksız olur. Klasik beyaz tarzda ayakkabılar eskiden gelinler için vazgeçilmez olsa da artık farklı renklerde ve farklı modellerde ayakkabılar da gelinler tarafından rağbet görüyor. Seçenekler dolgu topuktan spora kadar birçok  gelin ayakkabısı modelleri göze çarparken, klasikten yana olan gelinler hala beyaz gelin ayakkabısından yana. Beyaz renk gelinliğin sadeliğini yine beyaz renk gelin ayakkabısı ile tamamlamak isteyen gelinler, beyaz gelin ayakkabısı modellerini hala ilk tercih olarak akıllarında tutuyor. İnce topuktan yüksek topuğa, işlemeli modellerden düz modellere çeşit çeşit beyaz gelin ayakkabısı modeli bulunuyor.

YORUM YAZ