Boyu Uzatan Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Boyu Uzatan Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Düğün ve nikahta giymek için özel olarak yaptırmak istediğiniz ayakkabının boyu uzun gösterme özelliği çok önemli. Siz değerli ziyaretçilerimiz için kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti sunarken, herhangi bir gelinlik ayakkabısı modelini istediğiniz topuk boyu ve gizli topuk çalışmalarını da yapabiliyoruz. Ülkemizin hemen hemen her noktasından Ayakkabı Siparişi verebileceğiniz gibi, ayak numarası ve renk stillerinde istediğiniz düzenlemeye sahip olabilirsiniz. Peki boy uzatan gelinlik ayakkabısı nereden ve nasıl yaptırılır sizler için alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden yardımcı olacağız.

Boyu Uzun Gösteren Ayakkabı Siparişi

Boyunuzun daha uzun görünmesini istiyorsanız nikah ve düğün günü kullanmak istediğiniz gelinlik ayakkabısı için özel sipariş verip dilediğiniz yükseklikte yaptırabilirsiniz. İster 5 cm, isterseniz 10-15 cm civarı topuk yüksekliği yaptırabilirsiniz. Ayrıca içten gizli topuklu bayan ayakkabısı yaptırarak ek yükseklikler oluşturulabilmesi de mümkün oluyor. Topuk boyunu istediğim şekilde yaptırabilir miyim, içten gizli topuk dışarıdan bakıldığında anlaşılır mı? gibi sorularınıza yanıt bulalım.

Gizli Topuklu Ayakkabı Siparişi

Gizli Topuklu Ayakkabı Siparişi

Dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz. Üstelik içten gizli topuklu ayakkabı çalışması ile ortaya çıkan ürünlerde dıştan bakıldığı zaman anlaşılmayacak şekilde özel tasarımlar sizler için hazırlanabilmekte.

Gizli Topuklu Ayakkabı Yapımı

Türkiye ve dünyanın en kaliteli ayakkabıları sizler için hazırlanıyor. Üstelik 30 numaradan tam 50 numaraya varan büyük ve küçük ayaklar için özel tasarım ayakkabılar yapılabilmekte. Sizler için gizli Topuklu Ayakkabı yapımı hizmeti sunan Asil Kundura, 7’den 77’ye sıradışı standartlarda sizlerle buluşuyor.

Gizli Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Gizli Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini 0534 526 7907 numaralı whatsapp sipariş hattından detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

YORUM YAZ