Çizme Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Çizme Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Gelinlikler, birçok kadın için hayatlarında giydikleri en önemli elbise konumundadır. Gelinlerin, evliliğin kutlandığı gün olan düğünlerde sadece o güne özel elbiseler giymeleri, dünyanın birçok farklı kültüründe rastlanan bir durumdur. Birçok gelin adayı, gelinliğinin sadece şık ve güzel değil, o özel günün unutulmazlığına unutulmazlık katacak şekilde olmasını istemektedir. Bunu bilen birçok moda tasarımcısı, her yılın gelinlerin beğenisine yeni gelinlik modelleri sunmaktadır. Gelinlik modelleri günümüzde oldukça çeşitlenmiştir. Her tarzdan kadın kendisine göre gelinlik modeli bulabilmektedir. Gelinliklerin en önemli tamamlayıcıları konumunda, gelin ayakkabısı bulunmaktadır. Gelinlik ne kadar güzel olsa da, güzel gelin ayakkabıları ile tamamlanmadığında, ayakkabısıyla uyumsuz her elbise gibi şıklığını kaybedecektir. Bu yüzden gelinler, gelin ayakkabıları seçimine de oldukça dikkat etmektedir.

Birbirinden farklı modeller

Gelinlik artık her kadın için standart bir görünümü olan ve birbirine benzer modelleri olan bir elbise görünümünde çıkmıştır. Her kadın, kendi tarzını gelinliğine yansıtmaktadır. Gelinlik ayakkabıları da aynı durumdadır. İnce topuklu, dolgu topuklu, babet hatta spor ve converse modellerde birçok gelin ayakkabısı, gelinler tarafından tercih edilmektedir.

Çizmeler ön planda

Düğününde biraz sıradışı ve cesur bir görüntü isteyen gelin adaylarının bu dönem ki tercihleri ise genelde çizme gelin ayakkabısı olarak gözükmektedir. Çok farklı renklerde ve çok farklı modellerde olan çizmeler, gelin ayakkabısı olarak, özellikle mini gelinlikler ile şık bir görüntü oluşturabilmektedir. Diz altı ve düz üstü modellerde birçok çizme gelin ayakkabısı seçeneği vardır. Çizmelerin renkleri de gelinin isteğine göre çeşitlilik göstermektedir.

YORUM YAZ