Converse Gelin/Damat Ayakkabısı Modelleri 2017

Converse Gelin/Damat Ayakkabısı Modelleri 2017

Düğünü yaklaşan çiftlerin en çok dikkat ettiği ve en titiz davrandığı konuların başında gelinlik ve damatlık seçimi gelir, fakat gelinlik ve damatlığın şıklığını tamamlamak için en az onlar kadar güzel damat ve gelin ayakkabıları bulmak gerekir. Damatlık ve gelinlik en az kendileri kadar şık ayakkabılarla tamamlanmazsa, şıklıkları kaybolacaktır. Damat ve gelin adaylarının en istemediği şeylerden biri düğün günü şık olmayan bir görüntüye sahip olmaktır. Bu yüzden damat ve gelin ayakkabısı seçimi titizlikle yapılmalıdır.

Gelinler özel tasarım tercih ediyor

Gelinlerin son yıllarda ayakkabı seçiminde en çok başvurduğu yol özel tasarım gelin ayakkabısı sipariş etmek. Bu yöntemle, gelinler tam anlamıyla kafalarındaki modele sahip oluyor. Birinci kalite malzemeden üretilen ayakkabılar, düğün günü geline hiçbir rahatsızlık vermiyor.

Damat ve gelinlerde converse modası

Son yıllarda gelin ve damatlar sıradışı ayakkabı seçimlerinde bulunabiliyor. Klasik gelin ve damat görünümünün dışına çıkmak isteyen gelin ve damat adayları düğün için, converse gelin ayakkabısı ve converse damat ayakkabısı tercih edebiliyor. Yıllardır özgürlüğün simgesi olmuş converse ayakkabılar, düğünde güzel bir özgürlük mesajı veriyıor. Converse modeli gelin ve damat ayakkabıları birçok renkte ve modelde olabiliyor. Klasik bir converse görünümünde gelin ve damat ayakkabıları olduğu gibi, fiyonklu, işlemeli ve parıltılı ayakkabılara özellikle gelin ayakkabıları konusunda rastlanıyor. Converse damat ayakkabılarındaysa en çok ilgi gören model siyah renk converseler.

YORUM YAZ