Damat Ayakkabı Modelleri

Damat Ayakkabı Modelleri

Evlilik töreninin yapıldığı özel günlerde, evlenen çiftin o güne özel kıyafetler giymesi çok uzun süredir var olan bir gelenektir. Gelinler ve damatlar bu unutulmaz günü daha  özel hale getirmek için özel ve hayatlarında sadece o gün giyecekleri kıyafetler giyer. Birçok kadın bu özel günde giyecekleri unutulmaz elbiseye çok önem verdiğinden, moda tasarımcıları genelde gelinlik modelleri ve gelin ayakkabısı modelleri tasarlamıştır. Fakat zaman ilerledikçe damatların giyecekleri damatlık ve damat ayakkabıları da tasarımcılar tarafından önem görmeye başlamıştır. Yıllar içinde birbirlerinden çok farklı damatlık ve onlara uygun damat ayakkabısı modeli göze çarpar hale gelmiştir.

Damat Ayakkabı Modelleri

Gelin kadar şık damat dönemi

Düğünlerde gözler genelde gelinler üzerinde olsa da, damatların da gelinler gibi şık olması, evliliğin gerçekleştiği özel bir güne uyumlu olmaları önemli hale gelmiştir.  Gelinliklerin şıklığının tamamlayıcıları olarak öne çıkan gelin ayakkabısı modelleri gibi, damatlar için de damat ayakkabısı modelleri üretilmektedir.

Farklı renkler farklı modeller

Rahatlığı düşünen gelinler için rahat, şıklığa daha çok önem veren gelinler için şıklığıyla ön plana çıkan gelin ayakkabısı modelleri üretildiği gibi, damatlar için de bir çok farklı seçenek mevcut.  Damat ayakkabısında en önemli nokta,  damat ayakkabısının, damatlığı yansıtan bir tarzda olması. Damatlık tercihleri smokin tarzında olan damatlar için rugan ayakkabılar öne çıkarken, daha klasik bir damatlık için açma deri ayakkabılar öne çıkmakta.

Özel üretim damat ayakkabısı siparişi vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin isteği doğrultusunda ayakkabılarınızı tasarlıyoruz ve ücretsiz kargo ile adınıza faturalı şekilde gönderiyoruz.

YORUM YAZ