Damat Ayakkabısı Yapan Yerler

Damat Ayakkabısı Yapan Yerler

Nişan ve düğün gibi özel günlerde kaliteli ayakkabı ararız. Çünkü şık ve estetik bir görünüş hedefimizdir. Kıyafetimize uygun ayakkabının düğün günü giyeceğimiz takım elbiseye uygunluğu bize büyük rahatlık ve güven aşılayacaktır. Peki böylesi özel bir günde damatlık ayakkabısını nereden yaptırırım, nasıl alırım damatlığa uygun ayakkabıyı diye düğün arefesinde kara kara düşünenler için özel damat ayakkabısı siparişi imdada yetişiyor.

İstanbul’da Damatlık Ayakkabı Siparişi

Takım elbisenizi seçtiniz fakat altına renk ve desen olarak uygun damat ayakkabısı bulamamak günlerce sizi kahredebiliyor. Üstelik düğün gününe birkaç gün kala takım elbise rengine uygun damat ayakkabısını nereden bulurum diyenler için İstanbul’a özel damat ayakkabısı yapan firmalardan bahsedelim. Asil Kundura’nın İstanbul’da kişiye özel damat ayakkabı yapıyor olması büyük bir avantaj oluşturmakta. Üstelik dilediğiniz ayakkabıyı ayak şekil yapınıza özel olarak siparişini de verebiliyorsunuz. Ayağı çok küçük numara olanlar veya ayak numarası büyük olanlara özel kalıplarla da çalışma yapılabilmekte.

Ankara’da Damat Ayakkabısı Yapımı

Ayakkabı yaptırmak isteyenlerin nereden ve nasıl kaliteli ayakkabı üreticisini bulabilirim sorusuna Asil Kundura’nın Ankara’da bulunan üretim merkezi cevap veriyor. İstenilen her ayakkabı modelini her ayak numarası ve renge göre siparişini vererek yaptırabilirsiniz. Ankara merkez ve ilçelerinden ister üretim yerine gelerek isterseniz 0534 526 79 07 numaralı whatsapp ile sipariş verip damatlık ayakkabılarınızı yaptırabiliyorsunuz.

YORUM YAZ