Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Düğün hazırlıkları sırasında gelin adaylarının en çok üzerinde durduğu gelinlik seçimidir. Fakat birçok insanın bildiği gibi, güzel bir kıyafet güzel bir ayakkabı ile tamamlanmazsa şıklığını kaybeder. Bu yüzden, gelin ayakkabısı seçimi de en az gelinlik seçimi kadar önemlidir. Eskiden daha klasik modeller ön plandayken, özellikle son birkaç yıldır daha gösterişli gelinlik ayakkabıısı modelleri gelinler tarafından tercih edilir hale gelmiştir.

Özel tasarım ayakkabılar ilgi çekiyor

Düğün günlerinde unutulmaz bir şıklığa sahip olmak isteyen gelinler son zamanlarda  özel tasarım gelin ayakkabıları tercih ediyor. Böylece, gelinler kafalarındaki modelleri tamamen elde etmiş oluyor. En kaliteli malzemelerden yapılan özel tasarım ayakkabılarda, tüm detaylara gelinler karar veriyor. Gelinler böylece istedikleri modelde ayakkabıya sahip olabiliyor. Whatapp numaramız ile bize ulaşarak özel tasarım ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Dantel yeniden yükselişte

Dantel çok uzun yıllardır kadın modasının değişmezleri arasında. Fakat son yıllarda özellikle gelin ayakkabısı seçiminde çok fazla öne çıktı. Ayakkabılarına biraz dikkat çekmek isteyen gelinler,  sık sık dantelli gelin ayakkabısı tercihinde bulunuyor. Dantel, ayakkabının tamamına ya da sadece bir kısmına işlenebiliyor. Dantelli gelin ayakkabısı seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken konu, dantelin modelinin gelinlikle uyumlu olması. Dantelli gelinlik ayakkabılarında model yelpazesi oldukça geniş.  Platform topuklu ayakkabıdan babete, birçok farklı gelin ayakkabısı modeli dantellerle süslenebiliyor. Zarif bir görüntü elde etmek isteyen gelin adayları tercihlerini en çok ince ince topuklu ayakkabılardan yana kullanıyor. Düğün günü rahat etmek isteyenlerin tercihi ise, babet tarzı dantelli gelin ayakkabıları.

YORUM YAZ