Değişik Düğün Ayakkabısı Modelleri 2017

Değişik Düğün Ayakkabısı Modelleri 2017

Moda dünyası, her geçen gün değişmekte ve gelişmektedir.   Bu değişimler özellikle son günlerde gelinlik ve gelin ayakkabısı modasına da yansımaktadır. Gelinlikler ve gelin ayakkabıları eskiden daha klasik ve standart modellere sahipken, günümüzde her tarzdan geline uygun ayakkabılar göze çarpmaktadır. Gelin ayakkabısını seçerken en çok dikkat edilmesi gereken husus, ayakkabının rahatlığı ve gelinliğe uygunluğudur. Bu konuya dikkat edildikten sonra, birçok farklı düğün ayakkabısı tercih edilebilir.

Birbirinden farklı modeller

Düğün ayakkabıları artık birbirinden farklı çok fazla modele sahiptir. Daha klasik modeller tercih eden gelinler, beyaz renkte ve hafif topuklu düğün ayakkabıları tercihinden şaşmamaktadır. Klasik modellerdeki gelin ayakkabıları, özellikle gelinliği fazla şatafatlı ve parıltılı olan kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Çok şatafatlı gelinliği sade bir ayakkabı ile tamamlamak şık bir görüntü oluşturacaktır. Daha sıradışı olmak isteyen gelinler içinse, birçok farklı düğün ayakkabısı modeli vardır.  Renk seçimi, ayakkabıya oldukça farklı bir görünüm katmaktadır. Kırmızı ve mavi gelin ayakkabıları artık ara ara görülebilir olsa da, mor hatta yeşil renkteki gelin ayakkabıları da, sıra dışı bir görüntü elde etmek isteyen gelinlerin beğenisine sunulmuştur. Gelin ayakkabıları, modelleri ile de farklılaşmaktadır. Rahatına düşkün olan gelinler, spor gelin ayakkabısı modellerini tercih edebilirler. Yıllardır özgürlüğün ve gençliğin simgesi olan converse modelindeki ayakkabılar da, özgürlüğüne düşkün gelinler tarafından, gelin ayakkabısı olarak giyilebilir.

Özel Üretim Gelin Ayakkabısı

İstediğiniz modeli internet üzerinden bulamıyorsanız ya da istediğiniz ayak numarası, topuk boyu gibi özellikler yoksa bizler sizin için özel yani sıfırdan üretim yapmaktayız.

İstediğiniz topuk boyu, istediğiniz ayak numarası, istediğiniz renklerde gelin ve damat ayakkabısı modellerini sizler için üretiyoruz. Ayağınızda bir sorun mu var? Ya da bir hastalık mı var? Bu gibi durumlarda da sizlere yardımcı oluyoruz. Whatsapp numaramız ile bize ulaşarak detaylı olarak görüşebiliriz.

YORUM YAZ