Deri Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Deri Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Gelin ayakkabıları birçok farklı renkte ve modelde olabilmektedir. Eskiden gelin ayakkabıları daha standart modellerde olsa da, günümüzde her gelin adayı, kendi tarzına göre gelin ayakkabısını rahatça bulabilmektedir.  Gelin ayakkabısı alırken en çok dikkat edilmesi gereken konu, ayakkabının malzemesinin ayağı rahat tutup tutmayacağı ve ayakkabının gelinlikle uyumlu olmasıdır. Bu sorunlar halledildikten sonra, her modelde, her renkte gelin ayakkabısı tercih edilebilir.

Özel siparişler revaçta

Ayakkabılarının kendilerine özel olmasını isteyen birçok gelin adayı son zamanlarda özel sipariş gelin ayakkabıları tercih etmektedir. Birinci kalite malzemeden üretilen bu ayakkabılar, en ince ayrıntısına kadar tamamen gelinlerin kafasındaki şekilde tasarlanır. Gelinlerin dikkat etmesi gereken tek konu, gelin ayakkabısı siparişi verirken, doğru zamanlamayı bulmaktır. Zira gelinlik provasında gelin ayakkabıları da giyileceğinden, ayakkabılar provaya yetişmelidir.

Deri modası

Gelin ayakkabıları arasında bu aralar en çok rastlanan moda, deri gelin ayakkabıları olarak gözüküyor. Deri, asaletini ve zarafetini birçok alanda olduğu gibi gelin ayakkabıları konusunda da gösteriyor. Klasik görünümden vazgeçmek istemeyen gelin adayları genelde  beyaz deri topuklu ayakkabıları tercih ediyor. Bunun yanında, daha cesur ve sıra dışı gelin adayları için simsiyah deri gelin ayakkabıları da seçenekler arasında. Deri ayakkabılar, artık sadece topuklu modellerde değil, düz tabanlı, babet gibi modellerde de gelinlerin beğenisine sunuluyor. Cesur gelin adaylarının en çok tercih ettiği tür, bu yıl deri ayakkabılar olacak gibi.

YORUM YAZ