Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelinlikler birçok kadın için hayattaki en unutulmaz ve en özel elbisedir. Unutulmaz bir günü daha unutulmaz kılacak önemli bir detaydır.  Düğünlerde gelin ve damadın o güne özel kıyafetler giymesi çok eski tarihlerden beri var olan bir gelenektir. Gelinlik denildiğinde akla eskiden daha klasik ve herkesin kafasında aynı şekilde canlanacak modeller gelse de, yıllar geçtikçe moda tasarımcıları gelinlik modellerini çeşitlendirmişlerdir.

Gelinliğin tamamlayıcısı, gelin ayakkabıları

Bu kadar özel ve unutulmaz olması istenen bir elbisenin en önemli tamamlayıcıları tabii ki ayakkabılardır. Birbirinden farklı gelinlik modelleri ortaya çıktıkça, gelin ayakkabısı modelleri de oldukça çeşitlenmiştir. Daha klasik bir tarzda gelinlik altına giyilecek ayakkabı ile, klasiklerin dışına çıkmış bir gelinliğin altına giyilecek gelin ayakkabısı modelleri birbirinden çok farklıdır.  Son zamanlarda gelinliklerin topukları da alışılmış tarzın dışına çıkmıştır.

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı modelleri

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı modelleri

Gelinlikte dolgu topuk modası

Dolgu topuklu ayakkabılar, hem şık hem rahat bir seçim olduklarından, kadınlar arasında yaygınlığı her geçen gün artırmakta. İnce topuklu ayakkabılardan farklı olarak, taban kısmında da topuklu olan ayakkabılar bu yönüyle, yürüme rahatlığı ile öne çıkıyor. Son zamanlarda modacılar, gelinliği tamamlayacak ayakkabılar olarak  dolgu topuklu gelin ayakkabısı modelleri tercih etmekte. Özel tasarlanmış dolgu topuk gelin ayakkabıları, gelinler arasında da oldukça rağbet görmekte.  Fiyonklu, boncuklu, kurdeleli modelleri olan gelin ayakkabıları gelinin isteğine göre düğüne özel olarak tasarlanıyor.

Dolgu topuklu ve diğer modellerdeki gelin ayakkabılarının siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere tamamen el işçiliği ile 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretimi yapılan özel sipariş gelin ayakkabısı yapıp gönderiyoruz. En güzel ve özel gününüzde kendinizi daha da özel hissetmek istiyorsanız aşağıdaki irtibat numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

YORUM YAZ