Dolgu Topuk Nikah Ayakkabısı Modelleri

Dolgu Topuk Nikah Ayakkabısı Modelleri

Nikah, evliliğin resmiyet kazandığı ve çiftlerin artık yeni bir aile kurup yeni bir hayata başladığının işareti olan gündür. Gelinlerin nikah gününde giymesi için birçok farklı ayakkabıya rastlanabilmektedir. Eskiden, nikah ayakkabısı olarak, çok yüksek olmayan beyaz topuklu ayakkabılar tercih edilirken, günümüzde kadınların beğenisine birçok farklı ayakkabı çeşidi sunulmaktadır.  Nikah ayakkabısı seçerken en çok dikkat edilmesi gereken konu ayakkabının rahatlığı ve gelinlikle uyumudur.  Bu konular çözüldüğünde istenilen nikahlık ayakkabı gelinler tarafından tercih edilebilir.

Tasarım ayakkabı modası

Gelinler son zamanlarda ayakkabı tercihlerini, özel tasarım ayakkabılardan yana kullanmaktadır. Özel tasarım ayakkabılar, gelinlerin kafasındaki modeli tam olarak yansıtmakla birlikte, aynı zamanda kendilerine özel ve unutulmaz ayakkabılarının olmasına sebep olmaktadır. Gelin adaylarının özel siparişi üzerine yapılan nikah ayakkabıları tamamen birinci kalite malzeme kullanılarak üretilmekte ve gelinin kafasındaki modeli tam olarak yansıtmaktadır. Birçok farklı topuk boyunda, farklı renkte, farklı modellerde ayakkabı gelinler için özel olarak tasarlanmaktadır.

Dolgu topuklar öne çıkıyor

Gelinler tarafından en çok ilgili gören modellerden biri dolgu topuklu ayakkabılar. Birçok gelin, hem topuklu ayakkabının zarafeti ve şıklığına hem de rahata sahip olmak istemektedir. Dolgu topuklu ayakkabılar bu noktada öne çıkmaktadır. Ayakkabının sadece topuk değil taban kısmı da yerden yüksek olduğu için, dolgu topuk ayakkabılar ince topuklulara göre çok daha rahattır. Dolgu topuklu ayakkabılar, dantelli, tül detaylı, taşlı, fiyonklu bir çok modelde ve kırmızıdan mora birçok renkte gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır.

YORUM YAZ