Düğün Ayakkabısı Modelleri 2017

Düğün Ayakkabısı Modelleri 2017

Birçok kadın, hayatlarında giyecekleri en özel elbisenin ne olduğu sorusuna ‘’gelinlik’’ cevabı vermektedir. Çünkü, gelinlerin ve damatların düğün ve nikah günlerinde, sadece o güne özel şık kıyafetler giymesi, birçok farklı kültürde rastlanan ve çok eskilere dayanan bir adettir. Bunun dışında, evlilik, insanların hayatında yeni bir perde açılmasıdır. Böyle özel bir günde, gelinler sadece şık değil unutulmaz ve özel bir elbise istemektedir. Bunun farkında olan moda tasarımcıları, her yıl birbirinden farklı gelinlik modellerini gelin adaylarının beğenisine sunmaktadır. Fakat gelinlik kadar, gelinliğin şıklığının tamamlayıcısı konumunda olan düğün ayakkabısı da önemli bir parçadır. Şıklığı güzel bir ayakkabı ile tamamlanmamış gelinlik yarım kalmış olacaktır.

Özel tasarım ayakkabılar moda

Gelin ayakkabısının en az gelinliği kadar özel olmasını isteyen gelin adayları son dönemlerde özel sipariş üzerine üretilen tasarım ayakkabıları tercih etmektedir. Ayakkabıların rengi, modeli, topuk boyu tamamen gelinin isteğine göre şekillenmektedir. Bu ayakkabılarını gelinlik provasında denemek isteyen gelin adayları,  özel tasarım düğün ayakkabısı siparişini doğru zamanda vermelidir.

Farklı farklı modeller

Düğün ayakkabısı dendiğinde akla eskiden birbirine benzer modellerde ve klasik ayakkabılar gelse de, günümüzde birçok düğün ayakkabısı modeli gelinlerin beğenisine sunulmaktadır. Hafif topuklu, beyaz renkte klasik ayakkabıların yanı sıra, sivri ve uzun topuklu, dolgu topuklu modeller, babet modelleri, hatta spor düğün ayakkabıları bile gelinler tarafından tercih edilebilmektedir. Kısacası, gelinin tarzına göre tercih edebileceği birçok farklı düğün ayakkabısı modeli vardır.

YORUM YAZ