Gösterişli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Gösterişli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Gelin ayakkabıları modelleri son zamanlarda eskisinden daha gösterişli bir hal almıştır. Eskiden gelin ayakkabısı dendiğinde akla beyaz renkte, düz, hafif topuklu ayakkabılar gelmekteydi. Fakat modada yıllar içinde görülen değişim ister istemez gelinlik ve gelinlik ayakkabısı modasına da yansıdı. Artık birçok farklı modelde ayakkabı, gelin adayları tarafından tercih ediliyor.

Gelinlerin isteğine göre tasarım

Son zamanlarda gelin adayları arasında en çok öne çıkan tercih, özel tasarım gelin ayakkabısı olarak gözüküyor. Ayakkabı satışı yapan mağazalarda istediklerini bulamayan gelin adayları, kafasındaki ayakkabı modelini, ayakkabı tasarımcılarına anlatıp sipariş verebiliyor. Ayakkabının topuk boyundan işlemesine tüm detaylarına gelin karar veriyor. Gelinlerin kafalarında bu siparişlerdeki en önemli soru, kullanılan malzemenin kalitesi oluyor. Bu özel tasarım ayakkabılarda kesinlikle birinci kalite malzeme kullanılıyor ve gelinin kafasındaki ayakkabı modeli tamamen yansıtılıyor.

Gösterişli modeller ön planda

Özellikle gelinliklerinde daha sade modelleri tercih eden gelin adaylarının ayakkabı tercihleri daha gösterişli modellerden yana oluyor. Taşlı modeller gösterişli gelin ayakkabıları konusunda en çok rastlanan modeller.  Parıltılı, işlemeli ayakkabılar da gelinler tarafından sıkça tercih ediliyor.  Topuk kısmında veya üst kısımlarında işlemeler, şekiller veya dantel detayları olan yüksek topuklu ayakkabılar da gösterişli ayakkabı modelleri arasında öne çıkıyor.  Gelin ayakkabısı renkleri arasında en çok rastlanan renk beyaz olsa da, gösterişi ayakkabılar için daha renkli modellere de rastlanabiliyor. Biraz daha sıra dışı olmak isteyen gelinler, cıvıl cıvıl renklerde ayakkabı tercihlerinde bulunabiliyor.

YORUM YAZ