Kına Gecesi Ayakkabısı Modelleri 2017

Kına Gecesi Ayakkabısı Modelleri 2017

Moda dünyası her yıl gelişip değişirken, tabii ki gelin adaylarını ilgilendiren gelinlik, nişan elbisesi, kına elbisesi modası da değişiyor. Eskiden daha standart ve pek yeniliklçi olmayan modeller ön plandayken, günümüzde değişik, gelinlik, gelin ayakkabısı, kına ayakkabısı, nişan elbisesi, nişan ayakkabısı modelleri, moda evleri ve moda tasarımcıları tarafından gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Nişana özel ayakkabı

Birçok kadın, düğününü, nişanını, kına gecesini, hayatta en çok önemsediği günler arasında gösterir. Özellikle düğünün unutulmaz olması istenmektedir. Kına ise, düğünün bir hazırlığı olarak görülmektedir. Bu yüzden birçok kadın, nişanda giyeceği elbisiye ve ayakkabıya da önem verir. Nişan ayakkabıları ayakkabı tasarımcıları tarafından, her model ve renkte tasarlanmaktadır. Her gelin adayının, kendisine göre bir nişan ayakkabısı bulma ihtimali vardır. 

Farklı modeller

2017 yılında, gelin adaylarının karşısına birbirinden farklı kına ayakkabısı modelleri çıkıyor. Ayakkabı seçimi her zaman dikkat edilmesi gereken bir konudur. Kısa boylu gelinler genelde topuklu modelleri tercih etmektedir. Fakat topuklu ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konu sağlık ve rahatlıktır. Bu yüzden, taraklı ayaklara sahip kadınlar kına için topuklu ayakkabı tercih edecekse, giydikleri ayakkabılar mutlaka geniş olmalıdır. Rahatlığına daha düşkün gelin adayları için 2017’de birçok farklı babet modeli de, kına ayakkabısı olarak sunuluyor. Babet tarzında kına ayakkabıları seçimi, son zamanlarda oldukça revaçta. En çok tercih edilen renk ise kırmızı.

YORUM YAZ