Kına Gecesine Özel Bayan Ayakkabıları

Kına Gecesine Özel Bayan Ayakkabıları

Farklı bir görünüm için estetik ve zarafetin bütünleşerek ayağınıza yansıdığı bir ayakkabıyı tercih etmek kına gecelerinde önemli. Sizler için kına gecelerine özel bayan ayakkabı yapan Asil Kundura’dan dilediğiniz kıyafete uygun ayakkabıyı sipariş vererek yaptırabiliyorsunuz. Üstelik piyasada bulunması zor olan küçük ve büyük numara ayaklar için kişiye özel gelin, damat ve kına gecelerine özel ayakkabı sipariş hizmeti sizlerle buluşuyor.

Kına Gecesine Uygun Ayakkabılar

Düğün öncesi kına elbiselerine uygun ve dilediğiniz ayakkabı modellerini kişiye özel olarak yaptırabileceğiniz bu sistem sayesinde sıradışı tasarımlara ulaşabilirsiniz. Topuklu ayakkabılardan ziyade özellikle ayağındaki rahatlığı görünüm ve estetikle buluşturmak isteyenler için babet türü bayan ayakkabıları kına gecelerine özel olarak kullanabilirsiniz.

Bayanlara Özel Kına Ayakkabısı Siparişi

Özel tasarım ve kişiye özel ayakkabılarda birinci sınıf üretim kalitesini ayağınıza sunan Asil Kundura, kına geceleri için kıyafete uygun ayakkabı tasarlıyor. Topuklu kına ayakkabılarından düz tabanlı babet ayakkabılarını kına gecelerine uygun şekilde hazırlıyoruz. Üstelik her ayak numarasına göre özel kalıplar oluşturulmakta. İstenilen her desen ve renge göre kişiye özel hazırlanan kına gecesi ayakkabıları için sipariş ayakkabı sistemimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizler de kına gecelerine özel bayan ayakkabı siparişi vermek istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ısmarlama ayakkabı hattından iletişim kurabilirsiniz.

YORUM YAZ