Kırmızı Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Kırmızı Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Evlilik, hayatın bir evresinin bitip artık yeni bir bölüme geçilmesi anlamına gelir. Sevdiği insanla hayatını birleştirdiği gün, özel hissetmek isteyen gelinler, gelinlik seçimlerini titizlikle yapmaktadır. Bu yüzden, gelinliğin sadece şık ve güzel olması değil, unutulmaz ve kişiye özel olması gerekmektedir. Bu hassasiyeti bilen moda tasarımcıları, her dönem farklı farklı modelleri gelinlerin beğenisine sunmaktadır.

Eskiden daha klasik ve birbirine benzer tiplerde olan gelinlikler, günümüzde daha farklı modellerde gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Fakat gelinliğin tek başına güzel olması yeterli değildir. Gelinliği tamamlayan en az gelinlik kadar güzel bir ayakkabı olmazsa, gelinliğin güzelliği de kaybolacaktır. Bu yüzden, birçok gelin ayakkabısı modelleri, tasarımcılar tarafından gelinlerin beğenisine sunulmaktadır.

Özel gün için özel ayakkabılar

Son zamanlarda ayakkabı konusunda gelinlerin tercihi, her şeyine kendileri karar vererek sipariş ettikleri özel tasarım ayakkabılardır. Bu ayakkabıların renginden, topuk boyuna, modeline kadar her şeyi gelinler tarafından belirlenir.

2017’de moda renk kırmızı

Kırmızı, aşkın ve sevginin rengi olarak bilinir.  Bu yüzden düğünlerde sıkça tercih edilmektedir. Birçok gelin 2017 yılında kırmızı gelin ayakkabısı modelleri ile düğünlerde boy göstermektedir. 2017’de oldukça revaçta olan kırmızı gelin ayakkabıları ince topuklu, dolgu topuklu, babet gibi birçok farklı modelde gelinlerin karşısına çıkmaktadır.

YORUM YAZ