Kısa Topuklu Gelin Ayakkabı Modelleri

Kısa Topuklu Gelin Ayakkabı Modelleri

Günümüzde gelinlik ayakkabısının olmazsa olmazı topuktur. Topuk hem boy problemi olanlar için damat ile aynı boya gelmelerini veyahutta dilediği boya yükselmelerini sağlarken hem de gelinliğin kuyruğuna takılmamak, daha kolay yürümek için kullanılmaktadır. Ancak aksine topuk ile rahat edemeyen hatta yürüyemeyen hanımlar da var. Hem topuğa ihtiyacı olup hem de topuklu giyemeyenlere ne demeli?

Kısa topuklulular işinizi görebilir;

Upuzun topuklarla yürüyemen hanımlar için kısa topuklu gelin ayakkabılar üretiliyor. Üstelik modellere baktığımızda ciddi anlamda ilgi gören, iyi ki bu modeli seçmişim dedirtenleri de var. Örnek vermek gerekirse transparan modeli söyleyebiliriz. Ayakkabının alt kısmı standartken üst kısmı bir tül ile örtülür. Bunun haricinde boğazdan bağlamalı, kurdeleli, boncuklu gibi ek parçalar ile zenginleştirilmiş kısa topuklu ayakkabılar da mevcuttur. Topuğun kısa olması sizleri yanıltmasın yalnızca dolgu topuk değil platform topuk modelleri de mevcuttur.

Aradığınız model burada olabilir!

Genelde kısa topuklu ayakkabılar pek rağbet görmediklerinden içerisindeki modeller tanınmamaktadır. Halbuki topuğun kısa olduğu modellerde diğer detaylara özen gösterildiği için görünüş itibari ile gayet şık modeller üretilmektedir. Şimdi dilerseniz hangi detaylar görülüyor onlara bir bakalım.

Kullanılan detaylar;

En mutlu gününüzde giyilecek gelinlik ayakkabısı üzerindeki detaylarca seçilir. Kısa topuklu modellerde tül çok kullanılıyor. Boncuk kurdele gibi ek parçalara da sık rastlanıyor. Unutulmamalıdır ki ayakkabı hem ayağınızı rahat ettirmeli hem dilediğiniz boya getirmeli hem de göz alıcı olmalıdır.

Özel üretim gelin ayakkabısı modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • Sibel
    1 yıl önce

    Merhaba urununuzun topuk boyu kac cm acaba

    Cevapla