Kişiye Özel Gelin Ayakkabısı Siparişi

Kişiye Özel Gelin Ayakkabısı Siparişi

Dünya üzerindeki birçok farklı kültürde büyümüş, farklı ülkelerden kadınlara sorduğunuzda, birçoğu hayatlarındaki en özel elbise olarak gelinliklerini göstereceklerdir. Evliliğin kutlamasının yapıldığı düğün gününde, gelin ve damadın o güne özel giyinmesi, dünyanın birçok farklı noktasında rastlanan bir gelenektir. Gelinler, bu önemli günde sadece şık olmak değil aynı zamanda unutulmaz olmak da isterler.  Bu yüzden unutulmaz ve kişiye özel bir elbiseye ihtiyaç vardır. Moda tasarımcıları bu sebeplerden dolayı, her yıl gelinlerin beğenisine birbirinden farklı ve birbirinden güzel gelinlik modelleri sunmaktadır. Fakat iyi bir gelinliğin tamamlayıcısı, iyi bir gelin ayakkabısı tercihidir.  İyi seçilmemiş ve gelinlikle uyumsuz ayakkabılar, gelinliğin şıklığını da bozacaktır.

Özel tasarım ayakkabılar

Düğün günü şık görünmek isteyen gelinler, ayakkabılarının da gelinlikleri kadar unutulmaz olmasını istemektedir. Gelinlerin bunu başarmak için son yıllarda en çok yaptığı tercih özel tasarım gelin ayakkabıları sipariş etme yoludur. Modeline, rengine, topuk boyuna, kısacası tamamen her şeyine gelinlerin karar verdiği bu özel sipariş gelin ayakkabıları gelinin kafasındaki modeli tam olarak ortaya koyacaktır.

Doğru zamanda sipariş önemli

Gelinlik provasında gelinlik için tercih edilen ayakkabının da giyilmesi gerekmektedir. Bu yüzden gelinler sipariş verirken, gelinlik provasının yapılacağı günü düşünerek özel tasarım ayakkabılarının siparişini vermelidir. Ismarlama ayakkabılarda, istediğiniz model istediğiniz ayak numarasına göre yapılır. Ve istediğiniz topuk boyu da sizin belirttiğiniz şekilde ayarlanır. Bunun haricinde başka istekleriniz de bulunursa bunlar ayakkabıya en güzel şık şekilde eklenir.

Detaylar için aşağıdaki whatsapp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

YORUM YAZ