Küçük Numara Gelin Ayakkabısı Siparişi

Küçük Numara Gelin Ayakkabısı Siparişi

Gelinlik kadınların hayatların boyunca giydikleri elbiseler arasından en özel olanıdır. Böyle özel bir günde giyilecek elbisenin sadece şık ve güzel olmasının ötesinde unutulmaz olması da gerekir.  Gelinliklerin birbirinden farklı birçok çeşidi olduğu gibi, gelinliğin vazgeçilmez tamamlayıcı parçaları olan gelin ayakkabısı modelleri de çok çeşitlidir. Gelinliğin dokusuna, tarzına göre, parçası olacak ayakkabı da değişmektedir. Işıltılı, şatafatlı bir modelde kullanılacak ayakkabılar ile daha sade bir gelinliğin ayakkabılar birbirinden farklı olmalıdır.

Özel bir gün için, özel üretim ayakkabılar

Gelinliğin tamamlayıcısı olacak gelin ayakkabısı modelleri, geline ve gelinliğe göre oldukça değişmektedir. Fakat bu ayakkabıları özel ve unutulmaz yapacak en önemli detay, gelinin isteklerine göre, ona özel üretilmiş olmalarıdır. Gelinin aklındaki topuk uzunluğu, ayakkabının taşlı veya işlemeli olup olmayacağı, kısacası ayakkabının bütün tarzı,  gelinin isteğine göre şekillenecektir.

küçük numara gelin ayakkabısı modelleri 2017

küçük numara gelin ayakkabısı modelleri 2017

Her ayağa özel ayakkabı

Ayakkabılar tamamen gelinin isteğine göre şekillendirilirken, tabii ki gelinin ayak numarası da önemli bir detaydır. Küçük numaralı ayakları olan kadınlar için de, çok çeşitli gelin ayakkabısı modelleri mevcuttur. Ayaklarının ölçüsünü siparişlerinde belirten kadınlar, yüksek veya alçak topuklu, taşlı veya taşsız, bol süslemeli veya sade ayakkabılarına  Gelin ayakkabılarının her gelin için özel üretlildiği ve tamamen el yapımı olduğu düşünülürse, gelinlik provası yapılacak gün de hesaba katılarak, gelin ayakkabısı siparişi doğru zamanda verilmelidir.

SİPARİŞ VERİN

Eğer ayağınızın numarası küçükse ve aradığınız gelin ayakkabısını bulamıyorsanız hemen bizimle iletişime geçip özel siparişinizi verebilirsiniz. Sizler için 1. kalite malzemelerden ve tamamen el işçiliği ile özel gelin ayakkabısı üretimi yapmaktayız.

YORUM YAZ