Özel Kına Ayakkabısı Modelleri

Özel Kına Ayakkabısı Modelleri

Gelinlik birçok kadın tarafından hayatlarında giyecekleri en önemli kıyafet olarak gösterilmektedir. Hayatlarındaki belki de en önemli ve hayatlarını değiştirecek gün olan evliliklerini kutladıkları günde, birçok kadın unutulmaz, şık ve kendilerine özel gelinlikler giymek istemektedir. Moda dünyası her gün değişirken, bu değişimin gelinliklere yansımaması beklenemezdi. Eskiden daha tekdüze olan gelinlik modelleri artık etek boyu, modeli, işlemeleri kısacası her şeyiyle birbirinden ayrılıyor. Gelinlikler bu kadar değişirken, gelinlik şıklığının en önemli tamamlayıcıları olan gelin ayakkabıları da birçok yeni modele sahip oluyor.  Modacılar, gelinin isteğine ve gelinliğe göre değişen gelin ayakkabısı modelleri tasarlıyor ve gelinlerin beğenisine sunuyor.

Şıklığı tamamlamak ayakkabılardan geçiyor

Her elbisenin şıklığı ayakkabıyla tamamlandığı gibi tabii ki gelinliğin şıklığı da ayakkabı ile tamamlanıyor.  Gelinliklerinin unutulmazlığına unutulmazlık katmak isteyen gelinler, son zamanlarda el yapımı ve özel tasarım gelin ayakkabısı modelleri oldukça fazla tercih ediliyor.

Düğünün öncesi kına

Birçok kadın için en mutlu gün olan düğününün hazırlayıcısı konumunda da kına gecesi bulunuyor.  Gelinliklerinin şıklığını özel tasarlanmış gelin ayakkabısı modelleri ile tamamlamaktadır. Düğünden önce ise kına gecesine özel kına ayakkabısı modelleri seçilmeli ve kınada gelinler, bindallı adı verilen  kına elbiseleri ile uyumlu bir kombin yapmalıdırlar. Gelinler kına gecesinde şıklıklarını kına için özel olan kına ayakkabılarıyla tamamlıyor.

Kına gecesi yorulacak olduklarından, rahatlık peşinde olan gelin adayları topuksuz kına ayakkabıları tercih ederken, kısa boylu gelin adayları kına gecesi genelde topuklu modeller tercih ediyor.  Kına ayakkabıları birçok modelde bulunurken, en çok kullanılan renk olarak kırmızı görünüyor.

 

YORUM YAZ