Özel Tasarım Ayakkabı Yaptırma (Kişiye Özel)

Özel Tasarım Ayakkabı Yaptırma (Kişiye Özel)

Düğününüzde size özel bir çizgi ile gelinlik ayakkabısı yaptırmak istiyorsunuz. Fakat kimsede böyle bir model olmasın ve bana özel olsun diyenlerdenseniz sizin için kaliteli ve çok şık özel üretim gelinlik ayakkabısı üretiyoruz. Üstelik 30 numaradan 50 numaraya kadar istediğiniz ayakkabıyı her renk ve kalitede yapıp tasarlıyoruz. Ortopedik ayak sorunlarınız için de tüm detaylar düşünülerek 1. sınıf standartlarda hazırlanabiliyor.

Özel Üretim Ayakkabı Üretimi

Uzman tasarımcılarımız ve profesyonel ustalarımız ile dilediğiniz ayakkabının size öze olması için 7-24 hizmetinizdeyiz. Üstelik her ayakkabıyı dilediğiniz değişikliği yapacak kadar ileri giderken renk ve stil değişikliği de yapabiliyorsunuz. Türkiye’nin her yerinden gelinlik ayakkabısı siparişi verebileceğiniz gibi dünyanın her noktasından müşterilerimiz için özel kargo imkanı da sağlıyoruz. Nasıl kolay gelinlik ayakkabısı yaptırırım diye merak eden ziyaretçilerimize özel 0534 526 79 07 numaralı hat üzerinden bilgi alabileceklerini ve whatsapp üzerinden kolayca sipariş verebileceklerini hatırlatalım.

Kişiye Özel Gelinlik Ayakkabıları

Mutluluk için özel anların varlığı, sevdikleriniz ile geçireceğiniz güzel günler için nikah ve düğünler vazgeçilmez anlarımızı oluşturur. Özellikle gelinlik ayakkabısı ihtiyacı olanlar için Türkiye’nin en iyi ayakkabı üreticisi olan Asil Kundura ile kolay ve güvenilir şekilde iletişim kurup sipariş vermek mümkün. Kaliteli gelinlik ayakkabısı yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı hat ile hızlıca bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.

YORUM YAZ