Renkli Nikah Ayakkabısı Modelleri

Renkli Nikah Ayakkabısı Modelleri

Evlilik, hayattaki en önemli kararlardan biridir. Evlilik ile hayattaki bir dönem kapanır ve yeni bir evreye geçilir. Bu yüzden evlilik sürecindeki her özel günde (söz, nişan, kına, evlilik) giyilecek kıtafetlere önem verilmektedir. Nikah ise evliliğin artık resmileştiği, hayatların resmen birleştiği gündür bu yüzden birçok kadın nikah günü giyeceği ayakkabılara özel olarak önem vermektedir. Eskiden nikah ayakkabıları daha birbirine benzer ve klasik modellerdeyken günümüzde birçok farklı nikah ayakkabısı kadınlar tarafından ilgi görüyor ve tercih ediliyor.

Özel tasarımlar göz dolduruyor

Son yıllarda düğün ve nikah ayakkabısı modelleri arasında en çok öne çıkanlar, tamamen gelinin isteğine göre dizayn edilmiş, ayakkabı tasarımcıları tarafından özel olarak tasarlanmış modeller. Gelinlerin topuk boyundan modeline, rengine kadar karar verdiği bu ayakkabılar nikah ve düğün gününün unutulmazlığına unutulmazlık katıyor.

Renkli modeller göze çarpıyor

Düğün ve nikah ayakkabısı konusunda en çok öne çıkan modeller arasında bu yıl renkli modeller öne çıkıyor. Aşkın ve sevginin rengi olarak bilinen kırmızı, birçok gelin adayı tarafından tercih ediliyor. Bunun yanında asaletin rengi olarak bilinen mavi renkteki ayakkabılar da çeşitli renklerde gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Kırmızı ve mavi hem, renkli ayakkabı isteyen hem de çok alışılmışın dışına çıkmak istemeyen gelin adaylarının tercihi. Fakat daha sıra dışı gözükmeyi tercih eden gelin adayları mor, yeşil gibi çok farklı tonlarda ayakkabıları da düğün ve nikah ayakkabısı olarak tercih edebiliyor.

İstediğiniz renkte ve modellerde nikah ayakkabısı siparişi vermek için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • sevda
    2 yıl önce

    fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyiz özellikle çiçekli deseni olan ayakkabının

    Cevapla