Sade Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Sade Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Düğünlerde artık farklı farklı tarzda gelinlikler ve gelin ayakkabıları tercih ediliyor olsa da, sadelik hala önemini korumaktadır. Birçok gelin adayı, sade gelinliker ve sade gelin ayakkabıları tercih etmektedir. Sade ayakkabılar tercih eden gelinler, tercihlerini genelde kendilerine özel tasarlanmış ayakkabılardan yana kullanmaktadır. Mağazalarda, gelinlerin kafasındaki modelleri bulmak tam olarak mümkün olmasa da, özel sipariş gelin ayakkabısı tasarlatıldığında, gelinlikle daha uyumlu ve gelinlerin kafasındakine tam olarak uyan ayakkabılar ortaya çıkmaktadır. Bizlerde sizin için özel olarak gelin ayakkabısı üretmekteyiz. Detaylar için whatsapp numaramız ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelinlerin kafasındaki modeller yansıtılıyor

Gelin ayakkabısı siparişinde en çok akla takılan konulardan birisi, ayakkabının kalitesi ve ayakkabının gelinin kafasındaki modele ne kadar uyacağıdır. Özel tasarım gelinlik ayakkabıları üretilirken, birinci kalite malzemeler kullanılmaktadır. Ayakkabının burnunun açık mı kapalı mı olacağı, ayakkabıda taşlar ya da çeşitli süslemeler olup olmayacağı, ayakkabının topuk boyu, rengi, tamamen gelinin isteğine göre şekillenmektedir. Gelinlerin kafasındaki model bire bir ortaya çıkmaktadır.

Sadelik moda

Sade gelin ayakkabıları son zamanlarda yeniden trend haline geldi. Gelinlikler zaten gösterişli kıyafetler olduğundan, birçok gelin adayı, ayakkabılarında sadelikten yana bir seçim yapıyor. Sade gelin ayakkabısı deyince akla ilk gelen, tabii ki beyaz renk oluyor. Beyaz renkte, az topuklu, önü hafif açık modelleri en çok ilgi gören sade gelin ayakkabıları arasında yer alıyor. Bunun yanında,  ince ve uzun topuklu sade ayakkabı modelleri de oldukça ilgi gören modeller arasında.

YORUM YAZ