2017 Damat Ayakkabısı Modelleri

2017 Damat Ayakkabısı Modelleri

Mokasen ayakkabı modellerinden köseleye, kanvaslardan desenli deri ayakkabılara kadar damatlığın tamamlayıcısı olan pek çok damat ayakkabısı modelleri bulunmaktadır. Giyeceğiniz damatlığı gösterecek bir ayakkabı seçimi yapamazsanız düğün gününüz maalesef bir kâbus gibi geçebilir. Damat ayakkabısı seçerken bilinmesi ve önem verilmesi gerekenler bulunmaktadır. Rahat bir damat ayakkabısı nasıl olmalı, ayakkabı seçerken nelere dikkat edilmeli merak ediyorsanız işte cevaplar.

Ayakkabı Seçiminde Önemli Noktalar

Ayakkabı seçiminde ilk ve en önemli kural; damat ayakkabısı modelleri ayağınızdayken rahat olmanızdır. Şık ve rahat bir damat olanız için size tavsiyemiz kösele bir ayakkabı tercih etmenizdir. Ayakkabıyı giyip mutlaka birkaç tur atmalısınız. İkinci kuralımız asla şıklığınızdan ödün vermemenizdir. Mesela damatlığınız sade ve karizmatik çizgiler barındırıyorsa ayakkabılarınızı rugan seçebilirsiniz. Üçüncü kuralımız ise renk seçimi konusunda dikkatli olmanızdır.

Damat Ayakkabısı Modelleri 2017

Damat Ayakkabısı Modelleri 2017

Adım Adım Şıklık

Damat adayları doğru ayakkabı seçimi ile kombinlerini tamamlayarak şıklığa kavuşabilirler. Her tarza hitap edecek olan klasik ve spor ayakkabılar ile tarzınızı yürüyüşünüze yansıtabilirsiniz. Damat ayakkabısı modelleri arasından daha kolay seçim yapmanız için sizlere birkaç önerimiz daha olacak. Öncelikli olarak ayakkabı içerisine giyeceğiniz çorabın ayağınızı terletmemesi ve koku yapmamasına özen gösterin. Daha sonra pantolonunuzun paçası ile ayakkabı arasında kaç cm olduğuna ve çirkin görüntü oluşturup oluşturmadığına bakabilirsiniz. Ama bunlardan daha da önemlisi düğününüzü yapacağınız mekânın özellikleridir. Açık ya da kapalı mekâna göre ayakkabı tercihinizi yapmanızı öneririz.

Gelinler kadar damatlar da bu özel günlerde kendilerine en şık ayakkabıları seçmek durumundadırlar. Düğün için hazırlanan damat adayları için özel olarak üretimini yaptığımız ayakkabı modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi