2017 Gelin Ayakkabı Modelleri

2017 Gelin Ayakkabı Modelleri

Gelinlik yerlere kadar uzun ve kabarık bir elbise olsa da gelinlik için tamamlayıcı aksesuarların başında ayakkabılar gelir. Her yıl gelinlik modelleri gibi gelin ayakkabısı modelleri de değişmektedir. Sizde 2017 gelin ayakkabı modelleri kreasyonunda şık ve rahat ayakkabıları kolayca bulabilirsiniz. Gösteriş ve şatafatın moda olduğu günümüzde gelin ayakkabıları da geçtiğimiz yıllara göre daha dantelli, taşlı ve işlemelidir.

Yazılar, işlemeler oldukça moda

Evlenecek çiftlerin çoğu artık konsept düğünler yapmaktadır. Gelinlerin ayakkabıları da bu konseptlere göre değişmektedir. Genellikle bir ayakkabı gelini bir ayakkabı ise damadı simgeleyecek şekilde işlemeler gelin ayakkabılarına yapılmaktadır.  Sizlere özel yapacağımız gelin ve damat ayakkabıları ile bu özel gününüzü renklendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğlenceli ve evlenecek çiftlere güzel dileklerin bulunduğu yazılarda ayakkabılar üzerine işlenmektedir. Ayrıca topuk kısmı kalp şeklinde olan gelin ayakkabı modelleri de gelinlerin severek aldığı modeller arasında yer alıyor. Özel olarak sipariş üzerine istediğiniz gelin ayakkabısının üretimini yapıyoruz. Birinci kalite malzemelerden ve tamamen el işçiliği ile sizlere uygun ayakkabınız sadece bizde. Hemen yazı altındaki iletişim bilgisinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Rahatlık çok önemli

Düğünlerde en çok yorulan kişi hiç şüphesiz gelinlerdir. Sürekli ayakta oldukları için ayaklarının rahat olması bir hayli önemlidir. 2017 yılı gelin ayakkabılarında şıklıktan yanayken aynı zamanda gelinlerin düğünlerinde rahatça dans edebilmeleri için rahatlıkta sunuyor. Spor ayakkabılar üzerine yapılan danteller ve taşlar birçok gelin adayı tarafından tercih ediliyor. Birbirinden farklı modellerin bulunduğu 2017 gelin ayakkabı modelleri gelinleri şıklık ve rahatlıkla buluşturuyor.

dantalli taşlı gelin ayakkabısı modelleri 2017

dantalli taşlı gelin ayakkabısı modelleri 2017

Beğendiğiniz bir gelin ayakkabısını mağazalarda bulamadıysanız ya da kendi hayallerinize göre bir gelin/damat ayakkabısı yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle whatsapp aracılığı ile iletişime geçiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi