2017 Gelin Ayakkabısı Fiyatları ve Modelleri

2017 Gelin Ayakkabısı Fiyatları ve Modelleri

Yeni yılla birlikte gelinlik modası ve ayakkabı modelleri de belli olmaya başladı. 2017 yılında gelinlik ayakkabısı diğer yıllara göre daha farklı bir tarzda karşımıza çıkıyor. Gelinler sade ayakkabı modellerinden ziyade daha gösterişli ve parıltılı ayakkabıları tercih ediyor.

Rahatlık ön planda

2017 yılı diğer yıllara göre şıklık ve rahatlığın buluştuğu bir yıldır. Bu gelinlik ayakkabısı modellerinde de karşımıza çıkmaktadır. Birçok gelin adayı spor ayakkabılara yaptırdığı süslemeler ile gelinliklerinin altından spor ayakkabı giymektedirler. İstedikleri özelliklere uygun olarak spor ayakkabılar tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra ayakkabılar üzerinde işlemeler ve yazılarda moda olmuştur. Yazılar damat ayakkabılarında da karşımıza çıkmaktadır. 2017 gelin ayakkabısı fiyatları ise her zaman olduğu gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Her bütçeden insanlar kendi bütçelerine göre ayakkabılar alabilmektedirler.

gelin ayakkabısı fiyatları 2017

gelin ayakkabısı fiyatları 2017

Kişiye özel modeller

2017 yılı gelinlerin ayakkabılarını kendilerinin tasarladığı bir yıl olacaktır. Konsept düğün yapan adaylar artık kendi düğün konseptlerine göre ayakkabıları tasarlayabilmektedirler. Bunun yanı sıra kalp şeklinde topuğu olan ayakkabılar da gelinlerin en çok tercih ettikleri topuklu ayakkabılar arasında yer almaktadır. Ayrıca bu yıl beyaz rengin yanı sıra renkli gelinlik ayakkabısı modelleri de vitrinlerde yerini almıştır. Gelin kurdalesi ile bağdaştırılan ayakkabılar gelinliğin sadeliği ile bütünleşerek gelin adayları için farklı bir hava oluşturmaktadır. Sizde 2017 kreasyonlarını inceleyerek kendinize en uygun ayakkabıyı hemen seçebilirsiniz.

rahat gelin ayakkabıları 2017

rahat gelin ayakkabıları 2017

Ayrıca beğendiğiniz ayakkabılar için sizlere özel üretim de yapmaktayız. Çoğu kişi beğendiği ayakkabıyı mağazalarda, internet sitelerinde bulamamaktadır. Bizler de bunun önüne geçmek için sizlere özel olarak gelin ayakkabısı siparişi ile üretim yapmaktayız. Whatsapp iletişim yoluyla bizlere hemen ulaşabilir, 1. kalite malzemelerden ve el işçiliği ile yapılacak olan üretim hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi