2017 Spor Gelin Ayakkabıları

2017 Spor Gelin Ayakkabıları

Gelinlikler, sıradan giysiler değil, birçok kadın için hayatları boyunca giyecekleri en özel elbisedir. Unutulmaz bir günde giyilecek bir kıyafet olan gelinliğin, bu günün unutulmazlığı ile uyumlu olacak derecede özel olması gerekmektedir.  Bunun yolu da, tüm parçalarıyla kişiye özel olan bir gelinlikten geçmektedir. Bu durumu gören moda dünyası, özellikle son yıllarda, klasiğin dışına çıkıp birbirinden çok farklı tarzlarda gelinlikler tasarladı. Artık gelinlik deyince herkesin aklına gelen, kabarık etekli, uzun kuyruklu modellerden ibaret değil gelinlik modelleri. Sadece modeller değil artık renkler bile değişiyor.

Gelinliğin  tamamlayıcısı ayakkabılar

Güzel ve unutulmaz bir gelinliğin en önemli tamamlayıcısı olaraksa tabii ki, birbirinden farklı gelin ayakkabısı modelleri göze çarpıyor. Gelinlikler bu derece değişim gösterirken onların tamamlayıcısı olan ayakkabıların standart tarzlarını koruması beklenemezdi. Her gelinin isteğini göre ve seçtikleri gelinliğin tarzına göre gelin ayakkabısı modelleri tasarımcılar tarafından tasarlanıyor.  Fakat artık değişim sadece ayakkabıların topuk boyuyla veya ayakkabının işlemeleriyle sınırlı kalmıyor.

Gelin ayakkabısında spor modası

Günlük hayatta en çok kullanılan ayakkabılar olan spor ayakkabılar, artık gelin ayakkabısı modelleri arasında da göze çarpıyor. Spor gelin ayakkabıları, farklı renklerde, farklı modellerde kolayca bulunabiliyor. Topuklu, taşlı, işlemeli gibi birbirinden farklı  modelleri olan spor gelin ayakkabıları, her geçen gün, alışılmış tarzın  dışına çıkmak isteyen gelin adayları tarafından daha çok tercih ediliyor.

İstediğiniz modelde spor ayakkabısı siparişi için bizimle iletişime geçiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi