2017 Yeni Moda Gelin Ayakkabısı Modelleri

2017 Yeni Moda Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelinlik, birçok kadın için hayatında giyeceği en özel elbise konumundadır. Birçok farklı kültürde, gelinlerin evlilik günü özel kıyafetler giymesi çok eskilere dayanan bir gelenektir. Gelinler bu unutulmaz günde sadece şık değil aynı zamanda unutulmaz bir elbise istemektedir.  Gelinlik seçimi gelinler tarafından büyük bir titizlikle yapılır. Moda ile birazcık ilgilenen herkesin bildiği gibi, güzel bir kıyafetin tamamlayıcısı en az kıfayetin kendisi kadar güzel ayakkabılardır.   Eğer ayakkabılar giyilen kıyafetle uyumlu olmazsa, kıyafetin şıklığını da yok eder. Bu durum tabii ki gelinlikler konusunda da geçerlidir.  Bu yüzden gelinlikle birlikte, gelin ayakkabısı seçimi de titiz şekilde yapılmalıdır.

Özel sipariş ayakkabılar

Gelin ayakkabısı seçiminin öneminin farkında olan gelin adayları, gelin ayakkabısı modelleri arasından kendilerine göre bir şey beğenemediklerinde genelde özel tasarım ayakkabı yoluna başvurmaktadır. Her şeyi tamamen gelin tarafından belirlenen bu ayakkabılar, tasarımcılar tarafından tasarlanıp geline gönderilir.

Yeni modeller göz dolduruyor

2017, gelin modası açısından hızlı geçecek bir yıl olacak gibi duruyor. Birçok farklı gelin ayakkabısı modeli, gelinler tarafından tercih edilebilir. İnce, uzun topuklu gelin ayakkabıları her zaman olduğu gibi bu yıl da gözde. Topuklu ayakkabılar yine zarafeti sembolize ediyor. Babet modelinde gelin ayakkabıları ise, şıklığına önem veren gelinler için göze çarpıyor. Bunların yanında, daha sıradışı olmak isteyen gelinler için spor, hatta converse gelin ayakkabısı modelleri göze çarpıyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi