2018 Gelinlik Ayakkabısı Modelleri – Sipariş Yapım

2018 Gelinlik Ayakkabısı Modelleri – Sipariş Yapım

Geride bıraktığımız yıl içinde gelinlik ayakkabısı konusunda sizlere hizmet sunan Asil Kundura, bu yıl da özel gelinlik ayakkabısı sipariş hizmeti ile ayakkabı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin ve dünyanın sayılı birçok özel ayakkabı sipariş noktası arasında yer alan bu önemli Ayakkabı İmalatı Yapan Yerler için sizlere detaylı bilgi vereceğiz.

 

Gelin Ayakkabı Modelleri 2018

 

Yeni yılın en vazgeçilmez rengi hiç kuşkusuz gelinlik ile bütünleşen beyaz renk olması tercih yönünden yalnızca model konusunda araştırmaya yol açıyor. Gelinlik altına giyilebilecek ayakkabı modelleri arasında dantelli ve desenli ayakkabı modellerini örnek verebiliriz.

Gelinlik Ayakkabı Modelleri 2018

Gelinlik Ayakkabı Modelleri 2018

Yaz ya da kış demeksizin tercih edilebilecek modeller arasında açık ve trend seçenekleri sizler için araştırırken dilediğiniz gelinlik ayakkabısının dolgu topuk ya da gizli topuk olması da sizin tercihinize kalmış.

Özel Tasarım Gelin Ayakkabısı Modelleri 2018

Özel Tasarım Gelin Ayakkabısı Modelleri 2018

Özellikle uzun kıyafete uygun gelin ayakkabıları için örnek verecek olursak, seçiminiz topuk boyu ve stil olarak serbest bir tercih olabilir. Çünkü kıyafet uzun olduğu için ayakkabının model ve yükseklik ölçüsü dikkat çekmeyecektir.

Her Kıyafete Uygun Gelin Ayakkabı Modelleri 2018

Her Kıyafete Uygun Gelin Ayakkabı Modelleri 2018

Boyunuz uzun ve buna bağlı olarak gelin babetleri araştırıyorsanız dilediğiniz babet gelinlik ayakkabısı için özel sipariş verebilirsiniz. 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp gelin ayakkabısı sipariş hattımızdan iletişim kurarak istediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilmeniz de mümkün.

Gelin Babet Ayakkabısı Modelleri 2018

Gelin Babet Ayakkabısı Modelleri 2018
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi