33 Numara Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

33 Numara Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Küçük numara gelin ayakkabısı nerede bulunur, gelinlik ayakkabısında 33-34-35 numara ayakkabı yaptırmak ve özel ayakkabı sipariş sistemi ile ilgili detayları sizler için hazırladık. Ayağı küçük olanlar için gelinlik ayakkabısı yapanlara özel ayakkabı siparişi sizlerle buluşuyor. İStediğiniz gelinlik ayakkabı modelini size özel ve küçük numara ayağa göre özel olarak yaptırabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz 33 numara ve üzeri tüm ayaklara özel gelinlik ayakkabı yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı gelin ayakkabısı sipariş sistemimizden faydalanabilirsiniz.

33 Numara Gelinlik Ayakkabı Yaptırma

gelinlik modeline uygun ayakkabıyı istediğiniz ayak numarasında yaptırabilmeniz mümkün. Bunun için ayak numaranızı ve sipariş vermek istediğiniz gelinlik ayakkabı modelinin görselini WhatsApp sipariş sistemimiz olan 0534 526 79 07 numaralı sistemden iletmeniz yeterlidir. Bayanların küçük numara ayakkabı kadar ayağa özel ayakkabı arayışında olması oldukça zahmet gerektirirken, Asil Kundura dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz renk ve stilde yaparak sizlerin kullanımına sunuyor. Kişiye özel gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyenlere özel ülkemizin her yerinden istediğiniz ayakkabının siparişini çok kısa süre içinde verebilirsiniz.

Küçük Numara Ayaklara Özel Gelinlik Ayakkabısı

Ayak numaranız küçük ve her yerde uygun gelinlik ayakkabısı bulmak zor diye endişelenmeyin. Sizler için dilediğiniz gelinlik ayakkabısını istediğiniz renk ve stile göre her ayak numarasında yapabiliyoruz. Üstelik rengini ve modelini de siz belirleyebiliyorsunuz. Kaliteli ayakkabı siparişi vermek için Asil Kundura’nın kişiye özel gelinlik ayakkabı siparişi hizmetinden 7-24 faydalanabiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi