34 Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

34 Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Kaliteli ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz üstelik gelinlik ayakkabısı konusundaki hassasiyetinizi anlayacak bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstediğiniz gelinlik ayakkabısını dilediğiniz ayak numarasına özel olarak yaptırabileceğiniz bu sistem sayesinde Türkiye’nin her yerinden istediğiniz şekilde ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Gelinlik ayakkabıları konusunda kişiye özel çalışmalar yapılırken küçük numara ayaklara özel çalışmalar ada yapılabilmekte.

Küçük Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma (32-33-34 Numara)

Ayak numarası küçük olan kişilerin ayakkabı ararken yaşadığı zorluklar anlatılamaz boyutta olsa da artık bu problem son buluyor. Özel günleriniz ve düğünlerde, nişan ve nikahınızda giymek için özl olarak yaptırmak istediğiniz gelinlik ayakkabıları için küçük numara olacak şekilde sipariş verebilirsiniz. Üstelik her gelinlik ayakkabısını da kişiye özel olarak yaptırabilirsiniz. Stiletto, topuklu, gizli topuk ve düz gelinlik babetlerde istenilen ayak numarasına göre ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Küçük No Gelin Babetleri

Ayak numarası küçük olanlar için gelinlik babetleri ayak rahatlığı için en çok tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yer almakta. Babetlerin kadınlar için vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında yer alması rahat bir kullanıma tabi olmasının yanısıra şık ve ayağı dinlendirici bir özellikte yapılması ile gün boyu ayağın rahat etmesine ortam hazırlar. Sizler de istediğiniz gelinlik babet ayakkabı modellerinden herhangi birini sipariş vererek özel olarak yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı gelinlik ayakkabı sipariş sistemi üzerinden iletişim sağlayarak küçük numara gelinlik ayakkabısı yaptırabilirsiniz.

Küçük Numara Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Küçük Numara Babet Gelinlik Ayakkabısı Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi