Alçak Topuklu Gelin Ayakkabıları

Alçak Topuklu Gelin Ayakkabıları

Gelinlik, birçok kadın için hayatlarında sahip olacakları en özel elbise olarak gösterilmektedir. Birçok farklı kültürde, gelinlerin düğün günü için, sadece o güne özel bir elbise giymeleri çok eskiye dayanan bir adettir.  Bu yüzden çok eskilerden beri var olan gelinlik modası, modadaki değişim hızına ayak uydurarak gelişmektedir. Eskiden gelinliklerin etek boyu, modeli vs daha tekdüze konumdayken, yıllar geçtikçe, moda tasarımcılar daha yeni gelinlikleri moda dünyasına sunmuşlardır. Gelinler artık tamamen kendi zevkleri doğrultusunda, binlerce gelinlik modeli arasından tercih yapabilmektedir.

Ayakkabılar bütünlüğü sağlıyor

Gelinlik seçimi, gelinler tarafından büyük titizlikle yapılmakta ve gelinliğin o güzel günün unutulmazlığına unutulmazlık katması istenmektedir.  Fakat moda ile ilgilenen herkesin bildiği gibi, altında eğer kendisine uyumlu bir ayakkabı yoksa, elbise ne kadar şık olsa da şıklığı kaybolmaktadır. Bu sebeple, modacılar gelinler için birçok gelin ayakkabısı modelleri tasarlamaktadır. Gelin ayakkabıları konusunda son zamanlarda en büyük trend ise, tamamen gelinlerin isteğine göre hazırlanan, özel tasarım gelin ayakkabısı modelleri.  Topuk boyuna, modeline, rengine tamamen gelin tarafından karar verilen özel tasarım gelin ayakkabısı modelleri çokça sipariş ediliyor.

Topuklu tercihi gelin ayakkabısı seçimine de yansıyor

Topuklu ayakkabılar kadınlar tarafından özel gecelerde bu kadar tercih edilirken, bu tercihin gelin ayakkabısı seçimine yansıması da doğal. Fakat gelinlerin düğünde bütün gün ayakta duracağı düşünülürse, yüksek topuklu ayakkabı seçimi pek doğru olmayabilir. Bu noktada topuktan vazgeçmek istemeyen gelinler için alçak topuklu gelin ayakkabısı modelleri ortaya çıkıyor. Alçak topuklu gelin ayakkabılarını bulmak eskiden zor olsa da, artık her renkte ve her modelde alçak topuklu gelin ayakkabısı modeli bulunabilmektedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi