Ankara Ismarlama Gelin Ayakkabısı

Ankara Ismarlama Gelin Ayakkabısı

Çiftlerin evlilik yolunda atacakları en büyük adımlardan biriside düğünleridir. Her kadının büyük bir hayalidir düğününde giyeceği gelinlik. Bu yüzden gelinlik seçimlerine her zaman çok özen gösterirler. Gelinliklerin seçilmesine bazen ayakkabılar ile de karar verilebilir. Eğer gelinliğinizi seçmeden önce ayakkabınızı beğendiyseniz o zaman gelinliğinizi de ayakkabıya göre seçebilirsiniz. Ya da tam tersi bir durumda gelinliğinizin altına bir ayakkabı seçmek isteyebilirsiniz.

Genelde gelinlerin alışverişlerinde gelinlik seçimi öncelikli olur. Bu durumda ayakkabı alışverişlerinizde ayakkabılarınızı gelinliğinize uygun almak durumunda kalırsınız. Bazı durumlarda gelinliğinizin altına uygun bir gelin ayakkabısı bulamayabilirsiniz. Bu durumda özel sipariş vererek seçtiğiniz gelinliğe uygun özel tasarım gelin ayakkabısı yaptırabilirsiniz.

Özel Güne Uygun Özel Gelin Ayakkabıları

Gelinliğinizi seçtikten sonraki en zor seçimlerinizde ayakkabılarınız ile ilgili olacaktır. Bu özel günde gelinliğin en büyük tamamlayıcısı ayakkabılardır. Eğer gelinliğinize uygun veya sizin düşündüğünüz gelin ayakkabılarını bulamıyorsanız bu durumda ısmarlama gelin ayakkabısı olarak adlandırılan ve sipariş üzerine sizin istediğiniz gibi tasarlanan gelin ayakkabılarını seçebilirsiniz.

Gelin ayakkabısı seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken özelliklerden biriside rahatlığıdır. Seçeceğiniz veya sipariş üzerine yaptıracağınız ayakkabılarda rahatlığı kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Tüm gün ayakta duracağınızdan dolayı ayakkabıların ayağınıza tam oturması ve rahat hissettirmesi önemlidir. Ayrıca ayakkabılarınızı seçerken veya sipariş verirken ayak numaranızı mutlaka doğru bilmeniz gerekmektedir. Ayaklarınıza tam oturmayan, büyük veya küçük gelen ayakkabılar bu özel gününüzde sizi zorlayabilir. Siparişinizi verirken ayakkabı numaranız ve ayak şeklinizi anlatmanız doğru kalıpta bir ayakkabıya sahip olmak için önemli bir detaydır.

ÖZEL SİPARİŞ VERMEK

Ankara’da özel gelinlik ayakkabısı yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel siparişte istediğiniz model gelin ayakkabısını, istediğiniz renkte, istediğiniz ayak numarası ve topuk boyu ile yaptırabilirsiniz.

Veya ayağınızda bir problem, bir sıkıntı varsa buna özel olarakta üretim yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için aşağıdaki WhatsApp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi