Ayağı Yormayan Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Ayağı Yormayan Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Düğünde giymek için özel tasarım gelinlik ayakkabısı araştıranlar için kişiye özel üretim sağlanmakta. Kaliteli ayakkabı siparişi vererek dilediğiniz ayakkabıyı size özel olacak şekilde yaptırabiliyorsunuz. Üstelik Türkiye’nin her yerinden ve dünyanın daha birçok noktasından da özel gelin ayakkabısı siparişi verebilmeniz saniyeler içinde mümkün oluyor. Sizler yalnızca yaptırmak istediğiniz gelinlik ayakkabısı modelini ayak numaranız ile birlikte diğer belirtmek istediğiniz detayları whatsapp sipariş numaramız olan 0534 526 79 07 numaralı hat üzerinden belirtmeniz yeterlidir. Üstelik 30 numradan 50 numaraya kadar istediğiniz her ayakkabıyı kişiye özel olarak yaptırabilirsiniz.

Özel Üretim Gelin Ayakkabısı Sipariş

Kalitenin el yapımı ayakkabı hizmeti ile mümkün olabileceğini hatırlatalım. Elde üretilen ayakkabıların fabrikasyon üretimlere göre büyük bir emek gerektirdiğini ve sonuç olarak kalitenin farkını oluşturmakta. Elde üretilen ayakkabılar büyük bir titizlik gerektirirken uzun zaman içinde hazırlanan el yapımı gelinlik ayakkabıları daha kaliteli ve şık bir görünüme sahiptir.

Özel Üretim Gelin Ayakkabısı Sipariş

Özel Üretim Gelin Ayakkabısı Sipariş

Türkiye’nin en iyi gelinlik ayakkabısı üreticileri arasında bulunan Asil Kundura sizler için en kaliteli gelin ayakkabısı sipariş hizmeti sunmakta. Üstelik istediğiniz ayak numarasında her renk ve modelde ayakkabıyı sizler için büyük bir titizlikle hazırlıyor.

En Rahat Gelinlik Ayakkabısı (Ortopedik Üretim)

Ayağınızdaki çeşitli sağlık sorunları nedeniyle her ayakkabıyı giymekte zorluk yaşıyorsanız üzülmeyin. Dilediğiniz ayakkabıyı ayak yapınıza uygun şekilde sipariş vererek ortopedik gelinlik ayakkabısı yaptırabilirsiniz. Ayağınızda kemik ya da tarak gibi çeşitli ayak problemleri için özel üretim gelinlik ayakkabı sistemimizden faydalanabilirsiniz.

Rahat Gelinlik Ayakkabısı Üretimi

Rahat Gelinlik Ayakkabısı Üretimi

Ayrıca ayaklarınız arasında kısalık gibi fark oluşturan sorunlar içinde kısalık giderici ve içten gizli topuk gelinlik ayakkabısı çalışmaları da yapılmakta. Dilediğiniz her ayakkabıyı ayağınızdaki soruna göre özel olarak hazırlayıp dilediğiniz standartlarda üretilmesi için 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş hattımızdan siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi