Az Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Az Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Gelinlik, birçok kadın için hayatlarında giydikleri en önemli elbisedir. Gelinlerin düğün gününde sadece o güne özel bir elbise giymeleri, birçok farklı coğrafyada, farklı kültürde rastlanan, çok eskilere dayanan bir gelenektir. Gelinler bu yüzden gelinliklerinin sadece güzel olmasını değil, kendilerine özel ve unutulmaz olmasını da istemektedir. Bu yüzden birçok moda tasarımcısı, her yıl gelinlerin beğenisine yeni modeller sunmaktadır. Fakat güzel bir gelinlik tek başına hiçbir zaman yeterli değildir. Moda ile birazcık bile ilgilenen herkesin bildiği gibi, iyi bir elbise iyi bir ayakkabı ile tamamlanmadığı sürece, şıklığını kaybetmeye mahkumdur.  Bu yüzden, ayakkabı tasarımcıları, her dönem yeni gelin ayakkabıları tasarlamaktadır. Gelin adaylarının ayakkabı tercihi için birçok seçeneği bulunmaktadır.

Gelinlerin isteğine göre ayakkabı

Gelin ayakkabılarının unutulmaz olmasını isteyen gelin adaylarının son yıllardaki tercihi genelde özel tasarım gelin ayakkabıları olmaktadır. Gelinler, ayakkabılarının modeline, rengine hatta topuk boyuna tamamen kendileri karar vermekte ve kendi istekleri doğrultusunda, tasarımcılar ayakkabılarını tasarlamaktadır. Gelinler, ayakkabılarını gelinlik provasında denemek için, doğru zamanda sipariş vermelidirler.

2017’de az topuklu modeller moda

Topuklu ayakkabılar, uzun yıllardır zarafetin ve şıklığın sembolü olarak algılanmıştır. Bu yönleriyle, gelinlik altına tercih edilen ayakkabılar arasında her zaman ilk sırada olmuşlardır. Fakat artık gelinler şıklıkları kadar rahatlıklarına da önem vermektedir. Yüksek topuklu ayakkabılar, uzun süre giyildiğinde ayakları zoran ve zarar veren bir türdür. Bu yüzden, ne topuklu ayakkabıdan ne rahatlığından vazgeçmek istemeyen gelinler 2017’de az topuklu gelin ayakkabısı tercihinde bulunuyor. Az topuklu gelin ayakkabıları, birbirinden farklı modelde, işlemede ve renkte kolayca bulunabiliyor. Kurdeleli, fiyonklu, taşlı birçok az topuklu model gelinler tarafından tercih ediliyor.

Özel Sipariş Verin!

Ayağınıza uygun gelin ayakkabısını bulamadıysanız, ayak numarası, topuk boyu istediğiniz gibi olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler sizin bize WhatsApp ile gönderdiğiniz modeli sıfırdan üretimini yapıyoruz. İstediğiniz ayak numarası, istediğiniz topuk boyu ile rahat ve 1. sınıf kalitedeki malzemeler kullanarak üretim yapmaktayız. Sipariş vermek için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden WhatsApp yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi