Başakşehir’de Kişiye Özel Damatlık Ayakkabısı Siparişi

Başakşehir’de Kişiye Özel Damatlık Ayakkabısı Siparişi

Kaliteli ayakkabı yaptırmak için internet sitelerini ya da dükkanları teker teker gezip nereden nasıl ayakkabı yaptırırım diye kara kara düşünmeyin. İstediğiniz damatlık ayakkabı modelini kişiye özel olarak yapıp hazırlıyoruz. Üstelik renk ve stil gözetmeksizin istediğiniz ayak numarasına özel olarak yapıp hazırlıyoruz. Tam 30 numaradan 50 numaraya varan her ayak yapısına uygun ayakkabı yapılabiliyor. Özellikle İstanbul’da kişiye özel damatlık ayakkabısı yaptırmak isteyen vatandaşlarımız 0534 526 79 07 numaralı damat ayakkabısı sipariş hattımız zerinden iletişim kurarak siparişlerini kolay ve güvenilir şekilde verebilirler.

İstanbul Başakşehir‘de Kişiye Özel Damat Ayakkabısı Yaptırma

Ayak şeil yapısına uygun çok özel bir ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz fakat nereden ve nasıl özel ayakkabı siparişi veririm diye merak edenler için İstanbul Başakşehir’den kolay ve güvenilir sipariş sisteminden bahsedelim. Sizler yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin fotoğrafını ve ayağınızın kalıp numarasını aşağıdaki iletişim numaramız üzerinden iletişim kurup whatsApp ile göndermeniz yeterli olacaktır. Kaliteli ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz için birinci sınıf kalitede sıradışı modeller de hazırlanmaktadır. Dünyaca ünlü en kaliteli ayakkabı modellerini kişiye özel renk ve ayak numaralarına göre büyük bir titizlikle hazırlandığını da belirtelim.

Kaliteli Damatlık Ayakkabısı Sipariş

Damatlığınızı aldınız fakat altına giymeyi düşündüğünüz ayakkabı hangi renk ve stilde olmalı diye merak edenler için, damatlık kıyafete uygun ayakkabı siparişi vererek her ayak numarasında renk ve kriter farkı gözetmeksizin özel ayakkabılarınızı yatırabilirsiniz. Nasıl kişiye özel damatlık ayakkabısı siparişi veririm diye merak eden ziyaretçilerimiz 0534 526 7907 numaralı damat ayakkabısı sipariş sistemimiz üzerinden detaylı bilgi alarak siparişlerini kolayca verebilirler.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi