Bot Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Bot Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Adeta düğün günlerinin simgesi olan gelinlikler, birçok kadın için hayatlarındaki en özel elbise konumundadır. Gelinliğe verilen önem, dünyanın birçok farklı kültüründe aynıdır. Zira, evlilik bir çiftin hayatlarını birleşitip yeni bir aile kurması anlamına gelir.

Bu işin kutlamasının yapıldığı gün olan düğünlerde de, çiftlerin şıklığı önemsenir. Bu özel günde birçok kadın, diğer günlerden farklı olarak sadece şık değil, unutulmaz bir elbise giymek istemektedir. Bunun farkında olan birçok moda tasarımcısı, gelinlerin beğenisine her yıl yeni gelinlik modelleri sunmaktadır. Eskiden gelinlik deyince akla daha standart bir elbise gelirken, günümüzdeki gelinliklerin etek boyları, işlemeleri, hatta renkleri bile değişiklik gösterebiliyor. Her tarzda kadın kendisine göre bir gelinliği rahatça bulabiliyor.

Gelinliklerdeki bu değişimin gelin ayakkabıları çeşitlerine de yansımaması beklenemezdi. Gelinliğin en önemli tamamlayıcısı konumunda olan gelin ayakkabıları, güzel ve şık olmadığında, gelinliğin şıklığını da bozacaktır. Moda ile birazcık da olsa ilgilenen herkesin bildiği gibi, güzel bir elbisenin tamamlayıcısı güzel ayakkabılardır.

Farklı tarzda ayakkabılar

Gelinlerin ayakkabı seçimi konusunda da seçimleri eskiden kısıtlıydı. Fakat modadaki değişimin hızıyla birlikte, gelin ayakkabısı modelleri de hızlı bir çeşitlenme sürecine girdi. Topuklu, babet hatta spor, converse ve bot tarzı ayakkabı seçenekleri gelinlerin beğenisine sunuluyor.

Bot gelin ayakkabıları

Düğününde klasiğin biraz dışına çıkmak isteyen gelinlerin bu yıl en çok tercih edecekleri ayakkabı modeli, bot gelin ayakkabıları olacak gibi duruyor. Artık sadece kışın giyilen bir ayakkabı değil, şık bir seçim olan botlar, farklı renklerde, farklı işlemelerde, gelin ayakkabısı olarak gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi