Boy Uzatan Damat Ayakkabısı Modelleri

Boy Uzatan Damat Ayakkabısı Modelleri

Damatlar için düğün öncesinde yapılan en zor seçimlerden biri damat ayakkabısı seçimidir. Giyilecek damat ayakkabısı, damatlığın şıklığını bozmamalı ve uyumlu olmalıdır. Bununla birlikte, damatlar düğün günü gelinler ile birlikte en uzun süre ayakta kalan ve en çok yorgun düşen kişiler olduklarından, seçilen ayakkabının rahatlığı da çok önemlidir. Ayakkabının mutlaka kaliteli bir malzemeden yapılmış olması gerekir. Damat ayakkabısı seçiminde, ayakkabının terlemeye yol açmıyor olması da oldukça önemli bir noktadır. Düğün günü sürekli ayakta olacak damatların, ayaklarının sürekli terlemesi rahatsızlık verecektir.

Boy farkını kapatmanın yolları

Ayakkabı seçiminde en çok zorlanan damat adayları, gelinden daha kısa boyda olanlar ya da gelinin giydiği topuklu ayakkabılar ile daha kısa duruma düşenlerdir. Gelinle arasında çok fazla boy farkı olmasını istemeyen damat adayları, uzun gösterecek damat ayakkabıları bulmaya çalışmaktadır. Karşılarındaki en uygun seçenek gizli topuklu damat ayakkabıları gibi gözükmektedir. Bu ayakkabıların içerisindeki tabanları, olması gerekenden yüksektir. Yani topuk kısmı gizlidir. Böylece ayakkabının görüntüsü de bozulmaz. Gün geçtikçe daha çok damat adayı gizli topuklu ayakkabı tercih eder hale geliyor.

Modeller çeşitli

Gizli topuklu damat ayakkabısı konusunda en çok merak edilen sorulardan biri de bu modellerin, diğer damat ayakkabısı seçenekleri kadar çeşitliliğe sahip olup olmadığıdır. Gün geçtikçe daha çok erkeğin bu ayakkabıları tercih ediyor olmasıyla model ve renk çeşitliği artmıştır. Daha klasik seçimler yapacak erkekler için siyah renkte gizli topuklu ayakkabılar uygunken, siyah dışında seçimler yapacak erkekler için mavi tonları, gri ve kahverengi seçimler de mevcuttur.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi