Boyu Uzun Gösteren Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Boyu Uzun Gösteren Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Özel gün ve geceleriniz için güven içinde arayıp da bulamadığınız gelinlik ayakkabı modelleri için kişiye özel sipariş hizmeti devreye giriyor. Üstelik kaliteli ayakkabıları nereden ve nasıl bulurum diye araştıranlara özel kaliteli gelin ayakkabısı sipariş hizmeti sunan Asil Kundura, Türkiye’nin her yerine özel üretim sağlamakta. Sizler için özel günlerinizde kullanacağınız boyu uzun gösteren gelinlik ayakkabısı modeller için özel üretimler söz konusu.

Topuklu Gelinlik Ayakkabısı Yaptırmak İçin Ne Gerekli?

Boyunuzun daha uzun görünmesi için kişiye özel gelinlik ayakkabısı yaptırarak bu sorunu kökten çözebilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı üreticisi olan Asil Kundura, 30 numaradan tam 50 numaraya varan ayak numaralarına göre, dilediğiniz renk ve özelliklerde her ayakkabı modelini kişiye özel olarak tasarlayabiliyor. Üstelik yurdumuzun dört bir kösesine özel sipariş hizmeti sunarken dünyanın sayılı birçok noktasından da özel gelinlik ayakkabısı siparişi verebilirsiniz.

Özel Üretim Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Özel Üretim Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Nasıl gelinlik ayakkabısı siparişi verip özel ayakkabı yaptırırım diye araştırma yapanlar için 0534 526 79 07 numaralı whatsapp ayakkabı sipariş hattı üzerinden iletişim kurum kısa sürede dilediğiniz ayakkabıya ulaşabilirsiniz. Bunların dışında ayağında çeşitli sağlık sorunları yada kazalardan dolayı ortopedik sorunlar bulunan vatandaşlara özel üretim ortopedik gelin ayakkabısı üretimi de söz konusu.

Boy Uzatan Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Boyu uzun gösterecek Gelinlik Ayakkabısı Yaptırmak oldukça kolay. Önceden zahmet verici büyük araştırmalar neticesinde dilediğiniz ayakkabıya hiç bir şekilde ulaşamamak can sıkıcıydı. Üstelik üretim kalitesi ve standartları da göz önünde bulundurulursa günümüzde en özel ayakkabı üreticileri arasında bulunan Asil Kundura, istediğiniz her ayakkabı modelini sizin istediğiniz ölçü ve standartlarda ayak yapınıza uygun şekilde imal edebiliyor.

Boy Uzatan Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Boy Uzatan Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Sizler de online ortopedik ayakkabı siparişi vermek istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş gelinlik ayakkabısı hizmetinden 7-24 faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi