Büyük Numara Damat Ayakkabısı Siparişi

Büyük Numara Damat Ayakkabısı Siparişi

Birbirini seven iki kişinin hayatlarını birleştirip yeni bir aile kurmaları anlamına gelen evliliğin kutlamasının yapıldığı günler olan düğünlerde, gelin ve damatların o güne özel kıyafetler giymesi, birçok farklı kültürde rastlanan bir durumdur. Gelinliklerin oldukça gösterişli  kıyafetler olmasından dolayı düğün günü gözler genelde gelinin üzerinde olsa da, düğün damat için de oldukça önemli bir gündür ve onun da en az gelin kadar şık olması gerekmektedir. Ayrıca, düğünde çiftlerden sadece birinin şıklığı yeterli değildir, çiftler bütün  olarak şık bir görüntü oluşturamazsa ortaya yine güzel olmayan bir görüntü çıkacaktır. Bu yüzden, damatların mutlaka şıklıklarına önem vermesi gerekmektedir. Fakat bu iş için sadece güzel bir damatlık yeterli değildir. Damatlığın şıklığını tamamlayacak bir damat ayakkabası mutlaka damatların ayaklarında olmalıdır.

Damat ayakkabılarında birçok seçenek var

Damat ayakkabıları farklı tarzlardaki damatlar için farklı modeller ve renklerde damatların beğenisine sunuluyor rugan damat ayakkabıları en çok tercih edilen modellerden biri. Şık bir damatlığı tamamlamak için birçok damat rugan damat ayakkabılarını tercih ediyor.

Büyük numara ayakkabı siparişi

Çok uzun boylu, dolayısıyla büyük ayaklı damat adaylarının en çok yaşadığı zorluk, ayaklarına göre ayakkabı bulamamak. Fakat, özel sipariş damat ayakkabıları bu sorunu ortadan kaldırıyor. Damadın ayak numarasına göre, tamamen damadın seçimiyle tasarlanmış ayakkabılar birçok ayakkabı tasarımcısı tarafından yapılıyor ve düğün öncesi damada teslim ediliyor. Büyük numaralı ayakkabılar giyen damatların başvurması en mantıklı yol, özel sipariş damat ayakkabıları gibi duruyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi