Büyük Numara Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Büyük Numara Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Gelinlik, bir çok kadın için hayatında giyeceği en unutulmaz elbisedir.  Böyle bir elbisenin sadece şık olmasının ötesinde, her yönüyle unutulmaz olması gelinler için oldukça önemlidir. Gelin ayakkabıları, gelinlik türlerine göre değişim göstermektedir. Şatafatlı, ışıltılı, taşlı görünüme sahip bir gelinlik için üretilen gelin ayakkabası modelleri ile, daha sade bir güzelliğe sahip gelinlikler için uygun olan ayakkabılar birbirinden farklıdır. Bu da her ayakkabının geline özel olmasını gerektirmektedir.

Gelinlik gibi gelin ayakkabısı da özeldir

Gelinlikler gün geçtikçe çeşitlenmekte, farklı tarzlarda gelinlikler ortaya çıkmaktadır. Gelinlik tarzları artışa geçip çeşitlendikçe, gelinliğin en önemli tamamlayıcısı olan gelin ayakkabısı modelleri de çeşitlenmektedir. Taşlı, taşsız, fiyonklu, fiyonksuz, açık burunlu veya kapalı burunlu birçok modele rastlanabilmektedir. Topuk boyunun ne olacağı da gelin ayakkabısı modelleri konusunda önemli bir değişkendir.  Gelin ayakkabısı üretimi bu durumlar göz önünde bulundurularak özel olarak yapıldığından, deneme ürünü de istenirse gelin ayakkabısının geline ulaşması bir ayı geçen bir süre alabildiğinden siparişin doğru zamanda verilmesi önemlidir.

büyük numara gelin ayakkabısı üretimi 2017

büyük numara gelin ayakkabısı üretimi 2017

Büyük numaralar da özel üretim ayakkabıları hak eder

Özellikle uzun boylu kadınların, günlük hayatta ayakkabı seçerken en çok karşılaştığı problem, ayakkabı numarasına göre ayakkabı bulamamaktır. Fakat bu durum belki de hayattaki en özel günde giyilecek, en özel giysinin tamamlayıcısı olan ayakkabılar konusunda tabii ki geçerli değildir. Büyük numaralı gelinlik ayakkabısı için de, uygun ayak ölçüsüne göre sipariş verildiğinde, gelin ayakkabısı üretimi yapılmaktadır. Ayakkabının sahip olacağı detayları belirtmek yeterlidir.

Eğer sizde özel gelin ayakkabısı yaptırmak istiyorsanız, kaliteli malzemeler ve el işçiliği ile üretim yapmaktayız. Detaylı bilgilere de whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi