Büyük Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Büyük Numara Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Düğün ve nişan törenlerinde dilediğiniz büyük numara gelinlik ayakkabısı yaptırmak artık mümkün oluyor. Gelinlik ile uyumlu ayakkabı modelleri ve kaliteli deri ayakkabılar için özel üretimler de sağlanabiliyor. Üstelik 44-45-46 numara gibi büyük ayaklara göre gelin ayakkabısı siparişi de verebilirsiniz.

Büyük Ayaklar İçin Gelinlik Ayakkabıları

Nasıl ve nereden büyük no gelinlik ayakkabısı bulurum diyenler için alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden ya da 0534 526 79 07 numaralı whatsApp büyük no ayakkabı sipariş hattı üzerinden dilediğiniz gelinlik ayakkabısını yaptırabilirsiniz. Renk ve model seçiminden ayak numarasına kadar özgürce tercihlerde bulunabiliyorsunuz.

Ayağa Özel Gelinlik Ayakkabısı Yapımı
Ayağa Özel Gelinlik Ayakkabısı Yapımı

Günümüzde kaliteli ayakkabı modellerine ulaşabilmenin yollarından biri de kişiye özel ayakkabı yaptırmaktır. Ayağında ortopedik sorun bulunan vatandaşların da özel üretim gelinlik ayakkabısı diledikleri modellere kolayca ulaşabilmeleri mümkün.

Özel Gelin Ayakkabısı Siparişi

Size özel olacak şekilde özel gelinlik ayakkabısı yaptırabilirsiniz. Büyük numara gelin ayakkabıları özel üretim sistemlere sahip Asil Kundura farkı ile mümkün oluyor.Herhangi bir sayfa veya yerde hoşunuza giden bir gelin ayakkabıları dilediğiniz ayak numarası ve renkte dilediğiniz büyüklük ve ebatta yaptırabilirsiniz.Kaliteli gelinlik ayakkabısı nerede ve nasıl bulunur sorusuna yanıt için özel üretim sağlayan Asil Kundura 7/24 sizler için hizmet veriyor. Özel üretim ve malzemelerin 1. Sınıf olması ile gelinlik ayakkabısı için kaliteden bahsetmek mümkün olabilmekte.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi