Çok Satılan Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Çok Satılan Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Yazın en çok araştırılan ayakkabı modelleri arasında düğün sezonların vazgeçilmezleri arasında gelinlik ayakkabıları gelir. Gelinliğe uygun ayakkabı almak ve özel yaptırmak için firma ve iş yerlerini araştırıp satın almak isteriz. Sizler için en uygun gelinlik ayakkabısı yapan firma ve yerleri araştırırken Asil Kundura’nın kişiye özel gelin ayakkabısı sipariş sisteminden faydalanabilmeniz mümkün. Bu yazın en çok satılan gelinlik ayakkabı modelleri neler sizler için detayları ile araştırıp inceledik. Sizler de hoşunuza giden ve beğendiğiniz gelinlik ayakkabılarını sipariş verip yaptırabilirsiniz. Nasıl gelinlik ayakkabısı yaptırırım diyorsanız 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş hattı üzerinden kolayca ayakkabı siparişi verebilir, detayları öğrenebilirsiniz.

En Çok Satan Gelin Ayakkabıları

Türkiye’de ve tüm dünyada en çok ilgi gören ve çok satılan gelinlik ayakkabı modelleri arasında topuklu ve topuksuz gelinlik ayakkabıları iki bölüme ayrılıyor.Kendini güvende hissetmek isteyenler için vazgeçilmezler arasında converse ve babet gelinlik ayakkabılar oldukça ilgi görüyor.

Çok Satılan Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Çok Satılan Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Sizler de en çok satılan gelinlik ayakkabı çeşitleri arasında istediğiniz renk ve ayak numarasına göre 0534 526 79 07 numaralı sipariş sistemimizden detayları öğrenip siparişlerinizi kolay ve güven içinde verebilirsiniz.

Kolay Gelinlik Ayakkabısı Siparişleri

Alt bölümde yer alan iletişim sistemimiz ile online gelinlik ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Düğün, nişan ve nikah törenlerinizde giymek için ayağınızın rahat edebileceği ayakkabılara Asil Kundura farkı ile ulaşın. Türkiye’de el yapımı ayakkabı hizmeti sağlarken kişiye özel ayakkabılar özel üretim ile sağlanmakta.

Çok Satılan Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Çok Satılan Gelinlik Ayakkabı Modelleri
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi