Converse Gelin Ayakkabısı Modelleri

Converse Gelin Ayakkabısı Modelleri

Düğünlerde en çok yorulan ve en çok dans eden kişi hiç şüphesiz gelinlerdir. Uzun saatler boyunca ayakta kalan gelinler için ayaklarının rahat etmesi çok önemlidir. Bu nedenle de artık gelin adayları hem şık hem de rahat ayakkabılar tercih etmeye özen göstermektedirler.

Spor modası gelinlikle buluştu

Birçok kişinin günlük hayatta severek kullandığı spor ayakkabılar yapılan süslemeler ile artık gelin ayakkabısı modeli olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle gençlerin severek giydikleri converse ayakkabılar gelinlerin gelinlik altına en sık tercih ettikleri spor ayakkabı olmaktadır. Converse üzerine yapılan işlemeler ve danteller ile bambaşka bir havaya bürünen ayakkabı gelinlerin istedikleri özellikleri kapsıyor.

converse-gelin-ayakkabisi-modelleri-1

Farklı renkler

Artık gelinler ayakkabılarını sadece beyaz seçmek yerine farklı renklerde seçiyorlar. Birçok gelin adayı gelin ayakkabısı seçerken tercihlerini renkli converse ayakkabılardan yana kullanıyor. Ayakkabılar üzerinde yer alan resimler ve yazılarda gelinlerin tercih sebepleri arasında yer alıyor. Ayakkabılar üzerinde yapılan işlemeler genel olarak bir ayakkabı gelini bir ayakkabı damadı simgeleyecek şekilde oluyor. Farklı renkte ayakkabı kullanan gelinler kuşaklarını da ayakkabıları ile aynı renk seçerek uyumu yakalıyor.

2017 yılı genel olarak şıklık ve rahatlığın bir arada yer aldığı bir yıl. Bu sebeple gelinlik ayakkabısı kreasyonları da bu doğrultuda değişiyor. Sizde düğününüzde hem şık ayakkabı giymek hem de rahatça dans edebilmek istiyorsanız seçiminizi converse ayakkabıdan yana kullanabilirsiniz.

 

converse-gelin-ayakkabisi-modelleri-2

Bunun gibi birçok gelin ayakkabısı modellerini kendinize özel siparişini yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi