Damatlık Ayakkabı Modelleri 2017

Damatlık Ayakkabı Modelleri 2017

Damatlık ve damat ayakkabısı seçimi, erkeklerin hayatlarındaki en önemli seçimlerden biridir. Sevdiği kişiyle hayatını birleştirmesinin kutlandığı gün, erkekler şık olmaya oldukça önem vermektedir. Damat ayakkabısı seçimi yapılırken üzerinde durulacak en önemli noktalar, damatlığın görünümüyle uyumlu olacak damat ayakkabıları tercih etmek ve ayakların rahat etmesini sağlayacak parçalar bulmak olmalıdır. Çünkü, düğün günü gelinler ile birlikte en çok yorulacak kişiler damatlardır. Böyle mutlu bir günün, ayaklar için işkence dönüşmemesi gerekir.

Damatlığa uyumlu seçim

Gelinlik ve gelin ayakkabılarında yıllardır bir çeşitlilik söz konusu. Her gelin kendi tarzına göre seçimler yapabiliyor. Son dönemlerde, aynı çeşitlik damatlık ve damatlık ayakkabı modellerine de yansımaya başladı. Her erkek kendi tarzına göre damatlık, bu damatlığa da uygun ayakkabı bulabiliyor. Damatlığa uygun olması şartıyla, her model damat ayakkabısı rahatlıkla tercih edilebilir.

ÖZEL DAMAT AYAKKABISI YAPTIRMAK

Bizler Ankara’da bulunan firmamızda özel olarak ayakkabı üretmekteyiz. Özel damat ayakkabısı, tamamen deri malzemeler ve tamamen 1. sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak sıfırdan üretilmektedir. Üretimi tamamen el işçiliği ile yapmaktayız. Whatsapp numaramız ile bize istediğiniz damat ayakkabısı modelini göndererek ve istediğiniz özellikleri belirterek fiyat sorabilirsiniz.

Klasikten spora birçok çeşit

Özellikle smokin gibi klasik seçimler yapacak damat adayları için en çok öne çıkan modeller rugan ve deri ayakkabılar. Bu modeller genelde koyu renk tonlarında tercih ediliyor.  Süet ayakkabılar da şıklıktan vazgeçmeyen damatlar için oldukça klasik seçimlerden. Seçimi iyi yapılmış bir süet damat ayakkabısı, ortaya muhteşem bir görüntü koyabiliyor. Daha spor tarzda ve sıra dışı görünmek isteyen damatlar için de en az aynı görüntüyü isteyen gelinler kadar bol seçenek mevcut. Özellikle son iki üç yıldaki düğünlerde, damatların converse damat ayakakbısı seçimi yaptığı sıkça görüldü. Converse damat ayakkabıları birçok çeşide sahip. Gelin ile arasında boy farkı bulunan damatlar içinse öne çıkan modeller yüksek tabanlı ve gizli topuklu damat ayakkabıları.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi