Dantelli gelin ayakkabısı / babeti modelleri

Dantelli gelin ayakkabısı / babeti modelleri

Gecenin parlayan yıldızı olmak için saçınız ve makyajınız yetmez. Bunlara uyumlu bir gelinlik ve gelinlik ayakkabısı da gerekiyor. Biraz cesur biriyseniz ve iddialı kıfayetler giymekten hoşlanıyorsanız dantelli modeller çok hoşunuza gidecek.

Her yılın modası;

Doğrusunu söylemek gerekirse dantel her yılın modası. Ancak geçtiğimiz yıl başlayan ve artarak devam eden ayakkabıda dantel detayına ilgi var. Dilerseniz ayakkabınızın tamamı dilerseniz bir kısmında dantel detayı görebilirsiniz. Dantel detayında dikkat edilecek husus motifin gelinliğinizle uyumlu olması. Eğer ayakkabınız ön planda olacaksa onu ayriyeten korumanız da gerecek tabi. Platform topuklu gelin ayakkabısı seçseniz dahi dantel detayının en mükemmel hali ile işlendiğini göreceksiniz. Peki, dantel detayı sadece topuklu ayakkabılarda mı mevcut?

dantalli-gelin-ayakkabisi-babetleri-modelleri-1

Dantelli babetlere rabet büyüyor;

Her gelin adayının bildiği gibi tüm gün gelin ayakkabısı giyilmez. Özellikle uzun platform topuk giyen hanımlar ayakları acıdıklarında müsait bir vakit bulduklarında ayakkabıyı değiştirirler. Ancak insan içinde oldukları için yine kıyafetine uyumlu, şık, göz alıcı ve en önemlisi de topuksuz rahat bir ayakkabı giymek isterler ki bu ayakkabı çoğunlukla babet oluyor.

dantalli-gelin-ayakkabisi-babetleri-modelleri-2

Hem sade hem göz alıcı;

Geniş bir perspektiften bakılacak olursa sade ve göz alıcı sıfatının bir araya gelmesi biraz zor ancak dantelli babetler için bu iki kelime kullanılabilir. Hem ayağınızı rahat ettirecek hem de kıyafetinizle uyumu koruyacak hem de dantel motifi ile gözleri üzerine çekecek bir babete sanırım kimse hayır diyemez.

dantalli-gelin-ayakkabisi-babetleri-modelleri-3

2017 yılının en yeni babet modelleri, gelin ayakkabısı modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz bir model varsa veya bulamadığınız bir model hakkında bilgi alabilirsiniz, dilerseniz özel olarak sizlere gelin ayakkabısı üretimi yapabiliriz.

Sakın üzülmeyin, istediğiniz gelin ayakkabısını bulamazsanız bizler sizin için 1. sınıf kalite malzemelerden ve tamamen el işçiliği ile üretim yapmaktayız. Hemen whatsapp aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi