Dantelli Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Dantelli Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Kaliteli özel üretim gelinlik ayakkabı modelleri için nereden ve nasıl bulurum sorusuna özel üretim ayakkabı sistemi ile ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en özel gelin ayakkabısı üreticileri için alt kısımdaki canlı destek sistemi üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Birbirinden özel üretim dantelli gelin ayakkabıları için sipariş vermeniz de mümkün oluyor.

Gelin Ayakkabısı İmalatı

İmalat ve üretim aşamasında kalitenin ortaya çıkması için malzeme standartlarının birinci sınıf olması gerekli. Üreticinin profesyonel bir hizmet sunmuş olması da gelin ayakkabısının kalitesini ortaya çıkaracak kriterler arasında yer almakta. Özellikle dantel desenli gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyen vatandaşların desen görünüm ve detaylarını da belirterek kişiye özel üretimden faydalanabileceklerini hatırlatalım.

Özel Üretim Gelin Ayakkabısı Sipariş
Özel Üretim Gelin Ayakkabısı Sipariş

Görünüm için standart üstü bir kaliteye sahip olmak istiyorsanız gelinlik ayakkabısında kullanılan malzeme ve uygulanan işçiliğin birinci sınıf olması gerekli. Tabi Asil Kundura‘nın kişiye özel ayakkabı sipariş sistemi 7-24 hizmet veriyor. Dilediğiniz ayakkabı modeli size özel olacak şekilde 1. sınıf standartlarda hazırlanıyor.

Özel Tasarım Gelinlik Ayakkabısı Üretimi

Düğün, nişan ve nikah törenlerinizde özel tasarım gelinlik ayakkabısı giymek için özel ayakkabı siparişi verebiliyorsunuz. Üstelik dilediğiniz gelinlik ayakkabı modelini her renk ve stilde yaptırabiliyorsunuz. Üstelik 30 numaradan başlayarak 50 numaraya kadar her ayağa göre gelinlik ayakkabıları sipariş verilerek özel olarak üretilebiliyor. Kişiye özel gelinlik ayakkabısı üretimi ve ayakkabı imalatı için alt kısımdaki canlı destek sisteminden ya da 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattından kolayca ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi