Deri Damat Ayakkabısı Modelleri 2017

Deri Damat Ayakkabısı Modelleri 2017

Özellikle ülkemizde, düğün günü gözler genellikle gelinin üstünde olur. Bunun sebebi belki de gelinliğin oldukça gösterişli bir elbise olmasıdır. Fakat damatların yapacağı damatlık ve damat ayakkabısı seçimi de en az gelinlik ve gelin ayakkabısı seçimi kadar önemlidir. Zira düğün, damat için de hayattaki en önemli günlerden biridir ve şık olması gerekir. Ayrıca, damat ve gelin ayrı ayrı değil bütün olarak şık bir görüntü vermelidirler. Bu yüzden, damatların seçimleri de şık olmalıdır. Bununla birlikte, damatlar, gelinlerle birlikte düğün günü en çok ayakta kalan kişilerdir. Bu yüzden, damatların ayakkabı seçiminde rahatlık da gözden kaçırılmaması gereken bir noktadır.

Deri modeller ön planda

Damatlık altına,  özellikle spor değil smokin bir seçim yapıldıysa en çok yakışacak ayakkabı deri damat ayakkabısı modelleridir. Deri ayakkabılar yıllardır erkekte şıklık ve asaletin göstergesi gibi algılanmışlardır. Bununla birlikte, deri ayakkabılar rahatlığını düşünen damatlar için de oldukça iyi bir seçenektir. Özellikle açma deri seçenekler, damat ayakkabıları arasında rahatlıklarıyla öne çıkar. Deri eğer kaliteliyse, terleme sorununa da yol açmaz. Bununla birlikte düğün gününü ayaklar için işkence haline getirme potansiyeli yüksek olan ayakkabı vurması diye bilinen olumsuzluğa da yol açmaz.

Koyu renkler moda

Deride yıllardır olduğu gibi, en gözde renk yine siyah. Özellikle keskin çizgileri olan damatlıkların altına siyah deri ayakkabılar çok yakışıyor. Siyah dışında ilgi gören deri damat ayakkabısı renkleri lacivert tonları ve kahverengi.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi