Düz Tabanlı Babetler

Düz Tabanlı Babetler

Sizin için kişiye özel gelin ayakkabı sipariş hizmeti sunarken dilediğiniz ayakkabı modelini yapıyoruz. Bu özel gününüzdde size özel ve stil olarak düz tabanlı gelinlik ayakkabı siparişi vermek isteyenler için kaliteyi ayağınıza sunuyoruz. Türkiye’nin her yerinden ve dünyanın sayılı bir çok kentinden gelin ayakkabısı siparişi verebileceğiniz gibi kıyafete uygun gelinlik ayakkabılarını da özel olarak sipariş verebiliyorsunuz.

Düz Tabanlı Gelinlik Babetleri

Ayağım yere bassın da çok rahat edeyim diyenlerdenseniz düğününüzde kişiye özel gelinlik ayakkabısı yaptırabilirsiniz. Özellikle düz tabanlı gelinlik babetlerini istediğiniz model ve ayak numarasına özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Babet ayakkabılar özellikle kolay giyilebilen ve ayağı sarıp dinlendiren bir özelliğinin olması sebebiyle en çok tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Babet gelinlik ayakkabıların renk ve ayak numarası konusunda Asil Kundura’nın özel ayakkabı sipariş hizmeti sayesinde dilediğiniz gelinlik ayakkabısını özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Türkiye’de 81 il ve ilçeden istediğiniz gelinlik ayakkabısını özel olarak yaptırabileceğiniz bu sistem sayesinde 30-31-32-33 ayak numarası gibi küçük numaralardan tutun da 44-45-46-47 ayak numarası gibi küçük ayaklara özel gelinlik ayakkabısı yaptırabilirsiniz. Sizler de istediğiniz gelinlik ayakkabı modelini özel olarak yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı ısmarlama gelinlik ayakkabı hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp :

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi